Ksiażka do nauki C++

Witam

Szukam jakiejs dobrej ksiazki do nauki C++, słyszałem o Symfonia C++, ale cena troche za duża. Szukałem na allegro, jest ich tam duuuużo :stuck_out_tongue: i nie wiem co jest w ogóle warte zainteresowania cena do 60 max 70zł :slight_smile:

z góry dzieki za pomoc :slight_smile:

Hmm… Na pewno za droga Symfonia++??

KLIK

Ale przyznaję, że Symfonia jest jedną z najlepszych… Ja przynajmniej z nią stawiałam swoje pierwsze kroki :slight_smile:

oo tego nie widzialem, widziałem za około 100zł i dlatego mowiełem że drogo :slight_smile:

Według mnie lepsza jest “Thinking in C++”. Jest “nowocześniej” napisana niż “Symfonia C++”, zmusza do myślenia i ma na końcu każdego rozdziału zadania do wykonania.

Dokładnie, Symfonia C++ jest najlepsza, a jak cię wciągnie to polecam Pasję C++, tego samego autora - świetne książki, mógłbym czytać je codziennie ;]

A ja polecam e-book od zera do gier kodera. Specjalnie przystosowywuje czytelnika do obslugi directa i nauki programowania.

POLECAM :] Pozatym jest to to najlepszy kurs cpp jaki czytalem. ;] A czytalem kilka ;]

Pozdro

Ja również polecam “Symfonię C++”. “Thinking in C++” nie czytałem więc nie będę się wypowiadał na jej temat. “Symfonię” fajnie się czyta i to jest jej główny plus, choć graficznie mogła by być lepiej zrobiona - np kod jakoś ładnie wydzielony w ramkach na innym a nie tak zaraz pod tekstem, ale to da się przeżyć. Polecam.