Księga gości na strone

Mam pytanie jaką polecacie księgę gości chciałem zainstalować mjguest ale po wpisaniu hasła bazy danych wychodzi błąd.Dalibyście jakąś instrukcję dotyczącą instalacji.

http://www.kgb.xs.com.pl/ nic lepszego nie znajdziesz - polecam też użyć forumowej szukajki na przyszłość

dobra cofam jak zainstalować mjguest

"1.1) Plik instalacji

(pomiń ten krok, jeżeli reinstalujesz)

Jeżeli przeprowadzasz PIERWSZĄ instalację, spójrz do folderu głównego MJGUEST i zmień nazwę tego pliku:

PLIK setup.ini.php-dist --> setup.ini.php

Uwaga:

“Setup Utility” będzie próbował wykonać to polecenie automatycznie

  • Możesz zakończyć ten krok i pozwolić “Setup Utility” spróbować wykonać tę operację (na wypadek błędów instalacji manualnej)

  • Jeżeli “Setup Utility” zawiedzie albo Twój serwer nie pozwoli na zapisanie pliku, powinieneś wykonać tę operację manualnie

1.2) Usuwanie niepotrzebnych plików

(pomiń ten krok, jeżeli reinstalujesz)

Jeśli jesteś nowym klientem, usuń:

FOLDER _interface/_emoticons_6.0/

FOLDER _interface/_emoticons_6.1/

Również, jeżeli nie masz szybkiego połączenia z internetem, żeby wgrać skrypt na serwer (zobacz następny krok) I nie jesteś zainteresowany automatycznym rozpoznawaniem kraju gości, możesz usunąć:

PLIK _resources/ip2country-lite.csv (około 2 MB)

Możesz automatycznie to przywrócić wrzucając ponownie plik na serwer. Sprawdź czy jest nowa wersja tego pliku na oficjalnej stronie (spójż też do ‘User Guide’ § 2.4).

1.3) Wrzucanie skryptu na serwer

(pomiń ten krok, jeżeli reinstalujesz)

Wrzuć na serwer cały skrypt używając klienta FTP (np. CuteFTP).

UWAGA:

Wszystkie pliki językowe muszą być wrzucone, ponieważ język będzie automatycznie ustawiany do kraju Twoich gości.

1.4)Używanie “Setup Utility”

Przeskocz do § 5.0 w ‘User Guide’ żeby przeczytać jak zainicjować “Setup Utility”.

Jeżeli, otwierając “Setup Utility”, wyskoczy błąd o “setup.ini.php”, powtórz krok 1.1.

Naciśnij przycisk “Install” i podążaj według instrukcji.

Jeśli instalacja się nie powiedzie, napisz na Oficjalny Forum.

Jeśli instalacja się powiedzie, użyj przycisku “Web integration” w “Setup Utility”, co pozwoli Ci uzyskać odpowiedni kod do księgi gości na swojej stronie. Wrzuć ten kod na swoją stronę (więcej info w “Setup Utility”)

Zamknij “Setup Utility”

1.5) Uruchamianie księgi gości po raz pierwszy

Możesz uruchomić księgę gości z linku, który stworzyłeś (patrz wyżej). Żeby się zalogować jako Administrator po raz pierwszy, użyj “password” jako hasło.

Źródło

to widziałem ale mi wychodzi błąd dotyczący mysql

Dodane 15.05.2009 (Pt) 20:55

wychodzi mi taki błąd

Unable to perform query on Database mysql3

Please press “Back” and choose different database parameters.

If you keep having troubles, ask your Provider for info on database “mysql3”

For technical support, please visit official forums at

http://www.mdsjack.bo.it

a to link do obrazka co mam tu wpisać cotuwpisaq.th.jpg