Kspersky 6 i ciagle wylogowywanie

Witam.

Szukalam w forum cos na temat Kasperskiego, ale jak narazie nie natrafilam na moj problem.

Mialam Nortona i skonczyla mi sie licencja, teraz zainstalowalam Kasperskiego 6, 30-sto dniowego , jestem zadowolona i juz mialam nawet kupic roczna licencje, ale wlasnie…

Albo cos zle ustawilam, albo to nie jego wina, albo cos nie tam u mnie w komputerze.

Po zainstalowaniu Kasper. gdziekolwiek nie wchodze w net , tam gdzie musze sie logowac (Ebay,allegro, wasze forum,bank…itp…) po paru minutach nagle mnie wylogowywuje.

Czasami sa to 3 minuty, czasami 20 a czasami co sie zaloguje to znow mnie wylogowywuje.

Nigdy wczesniej z nortonem tak mi sie nie dzialo.

I skoro mnie wylogowywuje ze stronek to na moj rozum tez powinno z GG lub tlenu…gdziekolwiek tam gdzie musialam sie zalogowac z haslem.

Czy to jest wina zlych ustawien ?

Czy tam moze powinno byc?

Przyznam ze jest to dosc denerwujace, takie nagle cofanie.

+++++++++++++++++

I jeszcze jedna rzecz, ktora pisze tu by nie wpisywac nowego tematu (choc pewnie go przeniesiecie).

Od paru dni restartuje mi sie nagle komputer.

Nie jest zbyt cieply ani nic w tym stylu, jest to nowy komputer wiec jeslic hodzi o skad powinien byc ok.

po uruchomieniu pojawia mi sie blad .

BCCode : 100000d0 BCP1 : 0000007C BCP2 : 00000002 BCP3 : 00000001

BCP4 : 8054D579 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 768_1

I jak klikne na informacje techniczne to wyskakuje :

C:/DOCUME 1/Izabela/CONFIG 1/Temp/WER8bad.dir00/Mini050907-01.dmp

C:/DOCUME 1/Izabela/CONFIG 1/Temp/WER8bad.dir00/sysdata.xml

Nie bardzo wiem czy to ma cos wspolnego z systemem operacyjnym, oprogramowaniem czy czyms innym…

mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial czy to cos powaznego.

Skanowalam skanerami z waszego forum i nic nie wykryly, czysto…wiec to chyba nie wirus.

:?

Jakiej przeglądarki internetowej używasz? Zmieniałaś coś ostatnio w sytemie lub konfiguracji przeglądarki? Przeczyść TEMP przeglądarki, oraz systemu używając programu AFT Cleaner. Dodatkowo, daj logi z Hijack This i Silent Runners. Dla pewności też możesz przeskanować komputer programem AVG Antispyware po wykonaniu aktualizacji, następnie wkleić raport na Forum.

Uzywam IE i Mozilla ale glownie IE.

Nic nie zmienialam w systemie ani w konf przegladarki.

Przeczyscilam TEPM, i system AFT cleanerem.

Wczoraj skanowalam 2 razy AVG i nic nie wykryl ( no moze pare drobiazgow z cookies.Zostaly usuniete.

oto log (mam nadzieje ze dobrze wklejony)