Kto dzwonił

Czy jest mozliwosc zobaczenia kto probowal se dodzwonic na moja komorke gdy mialem ja wylaczona? W opcje nie wchodzi poczta głosowa.

raczej nie ma takiej możliwości, no może jak byś zadzwonił do operatora i się zapytał 8)

Wątpię czy to coś da…

ale spróbować zawsze można :wink:

jedynie w idei masz taka mozliwość i jedynie w ustawieniach poczty ktora przysyła sms z numerem ktory prubował sie dodzwonic ( mam taka obcje ustawiona jezeli mam wyłaczony tel to po właczeniu dostaje sms z wiadomoscia kto prubował sie do mnie dodzwonic)

Da sie ale, dostęp do takich informacji ma Policja itp. Jak poprosisz ładnie operatora to może …

Ja nie3 chce nigdzie dzwonic,do zadnego operatora. Nie chce rowniez wliczac w to poczte. Tak wlasnie myslalem ze nie ma takiego sposobu :?

Phylby…Pomyliłeś. Chodzi o to kto dzwonił gdy telefon był wyłączony. Moim zdaniem nie da się tego sprawdzić.

Chyba się da. Przecież system operatora sieci musiał to zarejestrować i wysłać odpowiedz zwrotną że ten numer jest teraz niedostepny.

Dokładny biling by to wykazał. Dla zwykłego goscia takie ćos jest pewnie nieosiagalne

w plusie jest taka opcja ze ci przychodzi sms, a w tresci pisze kto dzwonil…

Kulpek jak to zrobić???

z wlaczeniem telefonu ta usluga sie aktywyje,ja tak mam i mi to dziala od wlaczenia sie pierwszy raz do sieci

Z tego co wiem to w Era TakTak jest taka opcja… jak czytałem wyżej w plusie i orange też więc we wszystkich polskich sieciach jest :slight_smile:

jest taka opcja w plusie to sie samo uaktywnia, a ktos może wie jak to sie wyłącza??

IMO nie da się (przynajmniej w erze)

wprowadzają teraz ssytematycznie taką usługę…

polkO : co ty gadasz ? Moja Mama ma od 3 miesięcy tą usługe włączoną…

mój tato, też gdzies tak, ale na era.pl jest napisane, że tego nie da się aktywować / deazktywować - jak jeszcze ktoś tego nie ma to musi poczekać i oni sami systematycznie to aktywują dla numerów…

W erze sie da to jest najczesciej standardowe na nowych kartach. Poszukaj na stronie http://www.era.pl tam cos powinienes znalezc(o ile masz ere)

MAM telka w erze i działa mi od 2 misięcy ta usługa. Nazywa się KTO TAM?. polega na tym, że gdy włączam telefon dostaję smsa kto dzwonił i o której:)) pozdro. Usługa bezpłatna. Jesli masz telefon na abonament proponuje aktywacje przez iboa.

http://www.iboa.pl