Kto jest producentem FlashGet 2.11.0

Vista, NIS

Po ściągnięciu z Waszej strony wersji 2.11.0 nie mogłem jej uruchomić. Pojawiało sie okno NSIS Error. Ściągnięcie z innego serwera niczego nie zmieniło. Przy wyjaśnianiu przyczyn braku możliwości zainstalowania, na jednym z forów wyczytałem, że przyczyną może być Typowy wirus generujący takie błędy to masakryczny Virut, który infekuje wszystkie exe wszystkich dysków (włącznie z zainstalowanym antywirusem!). Dlatego sprawdzanie systemu nie przez zainstalowany Avast lecz wszystkie exe wszystkich dysków (włącznie z zainstalowanym antywirusem!)

Inny delikwent w opinii o tej wersji pisze: przez ten syf ostatnio musialem dwa razy system stawiac, bo ladowaly sie trojany, wersje 1.5 polecam jak najbardziej, a od tej trzymac sie z daleka

Na stronie producenta, na którą sie powołujecie, tej wersji nie ma. Jest tam ostatnia 1.9.6. Wersja ta uruchamia się bez problemów. Wersja polska jest w Menu. Program znakomity.

Skąd wzięliście tę wersję i dlaczego nie mogłem jej uruchomić?

Pozdrawiam

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Na forum flashgeta jest już : FlashGet 2.13 w wersji “Chinese” :wink:

http://down5.flashget.com/flashget21cn.exe :wink: A na stronie głównej flashget.com nadal 1.9.6.