Kto jest producentem

Witam kto jest producentem tych marek

-Pioner

-Dalco

Jaki kraj jest producentem tych marek.

Dalco to szwajcarska firma.

Pioner? Moze Pioneer???

No właśnie

wiec jaka to

bo chcem kupić radi samochodowe i sporo jest takich tej produkcji a ojciec mówi ze to ■■■■ bo że to polskiej produkcji pioneer jakiej produkcji.Iczy to dobre firmy dobre mają radia do samochodu.

Jakoś nic nie jestem w stanie zrozumieć z tego bełkotu.

Czy wiesz, że w pisowni polskiej są znaki przestankowe, wielkie litery na początku zdania itp. :evil:

Wracając do tematu:

Blaupunkt

Z tego co obilo mi sie o uszy to Pioneer jest Japoński.

Też slyszalem ze to bardzo dobra marka sprzetu audio dla auta :slight_smile:

edit:

Tak jak pisalem wyzej Pioneer jest na 100% Japoński

Ja jestem za niemieckim Blaupunktem… w 3 samochodach mojego starego były dotychczas te radyjka. A teraz ma pioneera… i jakoś mi nie pasuje w nim:

  1. Obsługa :expressionless:

  2. Luźne przyciski :expressionless:

  3. Dźwięk jakiś dziwny (może ze względu na głośniki)

Pioneer moze i japonska :wink: co nie zmienia faktu iz sprzet nie jest najwyzszej klasy… niepolecam

zależy jaki

poza tym, kozacko mieć taką dużą naklejkę na tylną szybę PIONIEER hahaha :smiley:

Taaa co drugi 126p z zabłoconą rejestracją ma właśnie taką :lol:

i 99% samochodów w stylu “Agro Tuning” :smiley:

Dokładnie o tym samym napisałem powyżej stosując innych określeń na to samo zjawisko przyrodnicze 8)

mega lol

chłopie Pioneer to klasa sama w sobie! chyba, że masz przed oczami 10 letnie radio z wspomnianego wcześniej 126p.

a tak do pytania to jest kilka sprawdzonych marek: pioneer, alpine potem reszta jvc, clarion, blaupunkt …

:shock: o lol…

własnie dobrze to ujołeś “mega lol” tylko ze z Twojej wypowiedzi… “klasa sama w sobie” heheheehehhe :lol:

hmm to może jakaś teza na to wszystko? cóż miałem ztyczność z kilkoma zestawami pioneer’a i niebardzo wiem co im zarzucacie? jest to uznana firma o długim stażu na rynku

fakt faktem pioneer kojazy mi sie z maluchem i wiejskim tuningiem dresiarzy :wink: ale zeby nie bylo ze sie nabijam :wink: mialem, testowalem kilka moedeli/zestawów tej firmy, radia samochodowe jak dla mnie nie sa rewelacyjnej jakosci… zaklucenia w odbiorze, problemy z odtwarzaczem CD, gubienie stacji radiowych… jak na “markowa” firme ktora ma “klase sama w sobie” to zbyt czeste “usterki” i raczej tym mnie ta firma zrazila…

A co myślicie o Austriackiej firmie First i o tym radiu

http://www.allegro.pl/item94148276_nowo … _4117.html

Chcem kupić tanie dobre do 350zł radio do auta.

malutko w życiu widziałeś nawet bardzo malutko

widziałeś gdzieś w maluchu radio z epoki lodowcowej i zaraz takie genialne wnioski - brawo :x

Witam.

Nie zgadzam się. Pioneer jest markową firmą i praktycznie w każdej klasie robi dobre produkty. Przede wszystkim dobrej klasy końcówka mocy MOSFET.

Inną kwestią jest w jakim “pudle” (samochodzie) ten radioodtwarzacz jest podłączony i jakiej klasy jest zestaw głośnikowy. Na głośnikach “Hulu Gula” to nawet Chuck Norris nie zagra najlepiej.

Po za tym polecam : CLARION i ALPINE ale z wyższej półki.

A co myślicie o Austriackiej firmie First i o tym radiu

http://www.allegro.pl/item94148276_nowo … _4117.html