Kto ma IPod touch 8gb 3G? Znacie jakieś bajery?


(Eros92) #1

Witam:)

Ja jestem nowym posiadaczem IPoda touch 8gb podobno 3g:) i chciałbym się coś dowiedzieć o tym sprzęcie jakieś fajne zastosowania tego sprzętu. Ktoś mi coś mówił, że można np. wykorzystać coś takiego jak to że, sam IPod czyta nam co za piosenka teraz leci w sensie iż, nie musimy spoglądać na ekran żeby sobie przypomnieć:slight_smile: to prawda? licze na odpowiedź w tym temacie:)


(Icearas) #2

Tak jest coś takiego. :slight_smile: Nazywa się to "VoiceOver" jeżeli dobrze pamiętam. U siebie w ipodzie tego nie stosuje, bo uznałem to za nie potrzebne. :stuck_out_tongue: Żeby to wgrać podłączasz Ipoda do komputera, odpalasz iTunes i tam w zarządzaniu ipodem będziesz miał to podane, jako możliwość do zainstalowania.


(Eros92) #3

No jeszcze z tym IPodem mam taki problem, ze u mnie na kompie mam ten program ale on nie czyta tego urzadzenia wiec musze sie wybrac do kolegi:) a znasz jeszcze jakies fajne bajery o ktorych ja nie mam pojecia?:slight_smile:


(Icearas) #4

Dziwnie, że go nie czyta. A jaki masz system i czy go w ogóle wykrywa (tego ipoda) ? Nie znam jakiś aplikacji więcej, bo mam ipoda nano 5G ale myśle, że poszukaj na googlach jakiś for związanych z tym tematem (zapewne masa ich będzie). :slight_smile:


#5

Eros92 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Eros92) #6

Okey dzięki:) Może ktoś jeszcze mi się tutaj zgłosi kto zechce pomóc jak nie to poszukam czegoś innego:)


(klopas) #7

bajery? cydia a w niej winterboard i masa ikon, teł, tapet, motywów itd. :wink:

aplikacje i z cydii, i z appstore, np. iBeer :stuck_out_tongue: ja przez miesiąc posiadania iPhone miałem ponad 100 aplikacji na niego ^^ (w tym I am rich ale tego to nie kupiłem :stuck_out_tongue: )

poszukaj, poczytaj, pobaw się a będziesz wiedział wszystko chyba że jesteś mocno oporny na komputer :stuck_out_tongue:

na iTouchu nawet emulator playstation odpalisz czy port quake 3 arena ^^