Kto na prezydenta?

Tak na serio to żaden kandydat proponowany nie jest dobry (nie mówię, że nie godzień)

Na zachodzie do polityki idą ludzie majętni, którzy piastują te funkcje przede wszystkim dla prestiżu a nie pieniędzy.

Dla polaków najlepszym prezydentem byłby Jacek Kuroń skrzyżowany z Kulczykiem.

A wy proponujecie wg norm zachodnich mierząc ich - biedaków, którzy muszą dostać finansowe poparcie od jakiś grup nacisku, które potem będą lobbować swoje interesy przez prezydenta.

Kwaśniewski mówił na początku, że jest prezydentem wszystkich polaków, a okazało się, że był prezydentem (i reprezentantem) Kulczyka i jego grupy!

Wałęsa też jej nie miał i był prezydentem. W Polsce wszystko jest możliwe, a te k… w oczach mogą zdziałać cuda szczególnie wśród męskiego elektoratu :hahaha:

Choćby nie wiem jak strzelała oczami, to ja bym na ten worek ziemniaków się nie napalił!

oj nie bądź taki pewien :smiley: jakby rozpuściła te swoje włosy i ubrała się jakoś seksownie, to by mogła konkurować z Kwaśniewską :smiley:

widocznie nie jesteś jak koń co lubi owies :hahaha:

nie da się ukryć, że fiesta ma rację :hahaha:

To by wyglądała jak worek ziemniaków w koronkach!

:smiley:

Hehe, kto głosował na Relige, nie wie chyba ze jest on nietolerancyjny wobec gejów. Kiedy zapytano go jaki jest jego stosunek do gejów zaczął sie jakac ! Glosujac na Lisa, wiemy ze ten czlowiek co jest w Polsce źle, ale czy zaczal by cokolwiek robic?? Pani Kwaśniewska - Polska Matka Teresa. poza zaufaniem nie wiemy jakby sie zachowala na tym stanowisku! Pan Lepper - to juz nie ten sam Lepper który kiedys robil blokady!! Begger - mysle ze dzieki niej zmienila by sie reforma szkolnictwa i matur:P! Wałesa - Moim skromnym zdaniem (…) dlatego zagłosowalem an niego!

Po pierwsze to jej fundacja na razie nie została prześwietlona, więc nie jest transparentna, a tego wymaga się od głowy państwa!

A porównanie jej do Matki Teresy (nawet w żartach) to jest lekka przesada.

A jak pojawi się jakiś nowy Stan Tymiński, z czarną teczką, listą albo z niewiadomo czym :o

On już jest, tylko nie pamiętam jego nazwiska, ale na pewno w czasie kampani wypłynie!

Dziękuję moderatorowi, za umieszczenie mojej osoby na liście, tylko czy w zacnym towarzystwie? (a może o to właśnie chodziło Fiesta?)

Nie wiem czy było by lepiej, ale na pewno śmieszniej!

Weź ty człowieku odczep się ode mnie. Jak nie wiesz kto to zrobił to nie wypisuj bzdetów. :evil: :evil: :evil:

no w końcu dopisaliście kogoś adekwatnego do pełnienia tej zaszczytnie cyrkowej roli :lol:

kerimus Tobie powierzam mój głos :rotfl:

sadze ze na chwile obecna dosc spore szanse na zostanie prezydentem ma pan profesor religa.

pozdro

Ciekawe jakby wyglądałą Polska za rządów prezydenta Kerimusa!

anarchy ! :twisted: :wink:

wogóle by nie wyglądała :smiley:

Gdybym mógł głosować wybrałbym z owej listy Lisa :wink:

Jeśli nie ty to przepraszam, ale na pewno któryś moderator!

Nie narzekaj, bo byś miał wolność “wyznania”

Od Bałtyku, do Morza Czarnego.

Putin na Syberię, Bush do Teksasu (czy też do lasu), pingwiny na Antarktydę, Kulczyk na Florydę, Kwaśniewski do szkoły (bronić pracy magisterskiej), Religa do serc, Lepper do pługa, Beger na leczenie oczu, Lis do kurnika, Jola do przedszkola (bez barier), Wałęsa do Danusi, żeby wreszcie powiedziała gdzie mu Nobla schowała…oto moje pierwsze hasła!

:hahaha:

Ej Kerimus Kerimus :smiley: