Kto na prezydenta?

a mnie znów na liście nie ma mówiłem wybierzecie mnie :smiley: nikt z tej listy cały rzad do wymiany i bedzie w Polsce oky 8)

Właściwie to z tych osób, biorąc pod uwagę głosy opinii publicznej, największą szansę na wygraną ma Lis, razem z Kwasową. Lis zdobył zaufanie przez pracę w rzetelnym i profesjonalnym programie informacyjnym. Ludzie, większość, tak mi się wydaje, nie patrzą na polityczne doświadczenie tylko na zasługi poza ‘branżą’, ale nie powiem, gość mógłby się sprawdzić na tym stanowisku.

Kwaśniewska - żona prezydenta. Także ma jako-takie zaufanie wśród czesci Polaków, jako, że sprawowała funkcję Pani Prezydentowej… Może i ta fundacja zwiększyła jej popularność… :x

Ale Kerimus też ma szanse!

Co to za krzyżówka? Farbowany Lis z tego wyjdzie!

Ja mam tylko nogi skrzyżowane! !!

z tej listy to na upartego Tomasz Lis, ale rodzi sie pytanie czemu nie chcemy dac szansy ludziom lewicy? np. Borowskiemu?

Bo tak sobie wymyślił autor topica!

to wiem tylko czemu zawezac krag podejzanych?

Żeby zacząć “negatywną” kampanię muszę podstawić nogę mojemu najgroźniejszemu rywalowi! :smiley:

Przecież od dawien dawna wiadomo, że wszystko co rude to wredne i fałszywe!

Jeżeli na niego zagłosujecie, to pierze będzie latać w powietrzu.

kerimus przecież wiadomo, że T. “Fox” Lis się tylko do telewizji nadaje… no chyba, że będzie prezydentem-prezenterem to oki. :slight_smile:

wiemy wszyscy, że najlepszym prezydentem będziesz TY… :lol:

Ostatnio odnoszę wrażenie, że nawet z TV ma problemy. W swoim ostatnim talk - show nie potrafił utrzymac w ryzach zaproszonych gości. Jego pewność siebie i zarozumiałość (gdzie widać te cechy gołym okiem) przegrała z temperamentem rozmówców. Rozłaziło się to jego towarzystwo jak szwy na twarzy Michaela Jacksona!

Nie cierpię tego mentorskiego tonu w jego głosie, człowieka, który tak na prawdę nie ma żadnego doświadczeniea w polityce i mógłby buty nosić za Milewiczem.

jeszcze chwila i Ty Kerimus wyjdziesz na prowadzenie. Ludzie kiedy będziemy zaczynać zbierać podpisy ? :slight_smile:

liczyłem na to, że zrozumiesz moje intencje i nie pomyliłem się… ale jedno Foxikowi przyznać trzeba, posiedział w USA i zrobił nam w POLSCE reality-show pt. “FAKTY” TVN… to mu się udało… nic więcej… :rotfl:

marny kandytat według mnie… :roll:

Właściwie nie ma obecnie dobrego kandydata na prezydenta…

Ciekawe czy największy Polak ma zamiar kandydować - Prezydent Witaszek to by było coś :lol:

jedyny poseł, który zajmuje dwa miejsca w sejmie :wink:

napewno nie jedyny :lol: :?

Kerimus ma juz rzesze fanów. Czy to bedzie nowy Kwaśniewski?Kennedy?Mussolini?Hitler?Lenin?Stalin?Batory? Jak myslicie?

ja myślę, że kerimus będzie drugim Czyngis Hanem… zbuduje wielką armię i powiedzie nas do podboju Świata… :lol: :smiley: :stuck_out_tongue:

Tomasz Lis ma największe szanse! :slight_smile:

zapomniles mnie dodac do ANKIETY!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To było celowe :slight_smile:

Sądząc z avatara - myślisz tylko o jednym

i nie miałbyś czasu na nic innego :stuck_out_tongue:

poerwszy maniak RZeczniepospolitej Polskiej