Kto oglądał nowego Treka? :)

Ciekawe, czy są tu jacyś fani :stuck_out_tongue: Mi się podobał, takiego treka w TV nie było od 20 lat :slight_smile:

Kto to produkuje? Gdzie można zobaczyć?
Chodzi oczywiście o Star Treka?

Netflix :slight_smile:

Wypuścili na raz całą serię? No to trzeba będzie wykorzystać 30dniowy okres próbny :laughing:

Nie. Pilot, dwa odcinki :slight_smile:

Myślałem, że chodzi o rowery :smiley: https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/

1 polubienie

Jak chcesz obejrzec calosc w ramach okresu probnego to musisz poczekac kilka mies jak juz bedzie caly sezon dostepny :wink: na razie sa dwa pierwsze odcinki i tak bedzie co tydzien…,

Dzięki za ten watek, gdyby nie on, to może za pół roku bym się zorientował, że to już wyszło :smiley:
Obejrzałem całe 2 dostępne odcinki i muszę powiedzieć, że czuć w tym więcej starego treka niż w filmach :slight_smile:

Gdyby Klingoni nie wyglądali jak Xindi… :wink:

Ufff, bardzo się bałem tego serialu - wczoraj nie miałem czasu obejrzeć więc wiem co dzisiaj wieczorem sobie obejrzę. Ogólnie ciekawy październik się szykuje: Star Trek, Stranger Things no i już są plakaty Blade Runnera 2049 na mieście \o/
Ech, że nie mam do testów rzutnika - może testowanie projektorów przeciągnie się o miesiąc? :wink:

Zrezygnowałem po przeczytaniu recenzji na IMDB. Wynika z nich, że to jakaś szmira.