Kto poprawi mi stronę pod seo za darmo?

Mam zwykłą stronę zrobioną w html5 i css3 i chcę mieć jak najlepszy wynik w seositecheckup żeby być wysoko w wyszukiwarce google i mam 60% i mam sporo błędów i nie wiem jak naprawić .I szukam kogoś kto mi to zrobi za darmo .I zrobiłem screeny i dałem do winrara i na easypaste.Oto link:

http://wyslijto.pl/plik/xfs8er6n8r

Podepnę się pod temat bo mam podobny problem.

Mam zwykły rower i nie najszybciej mi się nim przemieszczać, a chcę móc wszędzie szybko docierać na miejsce. Szukam kogoś kto mi za darmo odda swoje auto, najlepiej ferrari. Jak coś mogę podesłać zdjęcia roweru.

6 polubień

Szukaj szukaj… może znajdziesz jakiegoś naiwniaka…

Zainteresuj się tym , mają tam w wolontariacie ekspertów od SEO eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Musicie przyznać, że przynajmniej jest szczery :smiley:

Jestem szczery do bólu.Ja się pytam kulturalnie a tu zaraz takie komentarze. Będę pisał do prezydenta lub do Owsiaka bo oni ostatnio pomagają i nie wiem jak tak dalej będzie z kasą chyba pójdziemy wszyscy na zebry jak tak dalej będzie i szukam kogoś kto nie będzie mi robił tylko ja sam i jakich narzędzi za free użyć i skąd pobrać

SEO to wiedza i doświadczenie, a nie narzędzia więc nic nie znajdziesz i nic nie pobierzesz. Jak już ktoś ma wiedze i doświadczenie w tym temacie to nie robi za free, a jak robi to nie robi SEO tylko wydaje mu się, że coś umie i chce to sprawdzić Twoim kosztem. Może uda mu się osiągnąć jakiś efekt, albo nie, a jak nie to najwyżej Twoja strona straci w rankingu i straci jakąkolwiek wartość SEO.
Więc tak czy siak zapłacisz i tak, pytanie tylko czy przez to, że Twoja strona straci i ją zamkniesz, ewentualnie wydasz więcej kasy na odbudowę pozycji i jej wzmocnienie, a dopiero potem na efekt dodatki. Lub druga opcja, od razu płacisz komuś kto się na tym zna.

Kolego, czytałeś o tym, czym jest SEO i na czym polega pozycjonowanie stron? Bo ja czytając Twój post, uważam, że nie czytałeś. Piszesz, że masz sporo błędów, najlepiej zacznij od nowa. Zacznij od pustej strony i cyklicznie powiększaj zawartość swojej strony. Zwróć uwagę nie na sam kod, ale i też na meta tagi i selektory.
Najlepiej pokaż jak wygląda Twoja strona i gdzie masz błędy, może ktoś Ci podpowie, Ty poprawisz, pokażesz i powie Ci się, czy jest dobrze, czy nie.

Może to zbieg okoliczności, ale w ostatnich kilku minutach powstały przynajmniej dwa inne dziwaczne wpisy na forum.

Udemy aktualnie ma 100 procent zniżki na kurs związany z SEO, wymagany jednak język angielski https://www.udemy.com/the-complete-seo-bootcamp/?couponCode=RSEOFREE&siteID=gSlzHdU7N4c-ttUowx56LR8bhooUDyyaNw&siteID=hL3Qp0zRBOc-w9YcaXEz3DKw4362341GAw&LSNPUBID=gSlzHdU7N4c&LSNPUBID=hL3Qp0zRBOc