Kto rozpozna piosenkę?

Nie mogę ustalić nazwy i wykonawcy 2 piosenek
Obecne tytuły są przypadkowe.

piosenka1

piosenka2

Jakby komuś się nie chciało pobierać, może słuchać bez odtwarzacza czy w nowej karcie:



Odtwarzanie padnie jak sexy69bis usunie pliki z swojej witryny.

U mnie w chrome otwiera się nowe okno z czarnym tłem i to co na obrazku

Ja mam Windows 7 to już chyba też staroć (ale chrome aktualne), a odtwarza
i widać ilość wejść.:grinning:

1 polubienie

W moim poście też się ładnie zrobił odtwarzacz <audio> html5 (sprawdzone Chrome 65). Chyba jedynie stare przeglądarki nie dadzą rady odtworzyć lub takie co nie mają licencji na mp3 :slight_smile:, coś równie słabego jak IE8 nie otworzy forum, bo discourse nie wspiera staroci (przeglądarek).

A no widać, z 4 osoby szukają, ja mam zablokowane śledzenie w co klikam, to przekombnowali i np. uBlock głupiał.

Chyba szukali, bo wszyscy wolą teraz iść na wygodniejsze rozwiązanie.
A jak takiego linka się robi na stronie?:cold_sweat:

Sprawdziłem, oba odtwarzacze (chyba są te same) nie pobierają pliku,
przynajmniej w TEMP i Temporary Internet Files

Na chrome pobiera mi ikona z strzałką “:arrow_down:” do domyślnego katalogu, jak się ma Firefox to można użyć opcji “zapisz jako”/“zapisz dźwięk jako” z menu kontekstowego.

Opcjonalnie na swojej stronie można użyć już HTML <a> download Attribute (IE nie wspiera, dopiero od Edge 13).

Gdzieś na dysku podczas odtwarzania na pewno jest, bo miało by trafiać do RAM-u i wyparowywać po zamknięciu karty? Ale nie wiem czy jest sens to namierzać, a jak już to na osobny wątek :blush:.

Co do linków z liczbą otworzeń, to zależy na ile chcesz samodzielnie coś takiego napisać lub iść w coś gotowego kompatybilnego z systemem zarządzania treścią na twojej stronie (jak jakiś masz, bo nie robisz statycznej witryny), też raczej na osobny wątek.

Skrypt jakim blokuje zliczanie kliknięć na forum jest upubliczniony na Greasy Fork, chyba oprócz mnie sprawdzały go z 2 osoby przypadkowo (dla mnie działa OK i nie nanosiłem na nim jakieś większej poprawki).

A oto polska piosenka, podobno wykonanie Adriany Rusowicz.
Polska piosenka