Kto uzywa opery i czy jest ona dobra?

Hey!Mam pytanie do całej reszty kto używa z was Opere??i jaką wersje??Ja np. używam ją w wersji 8.50PL którą pobrałem na tej stronie, według mnie jest ona dobra i lepsza w obsłudze co pomaga w codziennym użytku!!niegdyś jak używałem Internet Explorer jak miałem otworzone kilka okienek to cześto składało się to w jedno (chodzi mi o pasek na dole “pasek zadań” ) i potem trzeba bylo kliknąć i wybrać strone np.onet.pl by przełąćzyć na wp.pl!!a Opera daje to że od razu masz tylko jeden psaek i wiele zkłądek w środku!!!Jest to Dobra Przeglądarka według mnie!!Pozdrawiam

Po oc pisałeś ten topic? Jest tu niebotrzebny. Było ich już tysiące.

To co napisałeś daj raczej do komnetarza programu na dobreprogramy.pl

Używałęm Opery ale wole FireFox’a…

heh ja jeszcze do dzis uzywałem opery 8,5, bo miała te panele, a teraz mam ie6 i zainstalowany msn search toolbar i panele także mam, i wszystkie okienka otwieram w panelach , a oto screen :

ie61sb.th.jpg

dlatego zostaję przy ie6, a jak wyjdzie ie7 to będę używał ie7

Musisz wypróbować przeglądarki na własnej skórze. Trudno określić, która jest najlepsza.

Trudno określić która jest lepsza, ale na pewno najszybsza jest Mozilla

Szybkość nie zależy od przeglądarki tylko od łącza :slight_smile:

Konqueror jest szybszy.

Jakos tego nie odczuwam… :?

ja powiem tak, najlepiej będzie jak kolega sam potestuje przeglądarki, bo nie wiem co mu bedzie pasowało, każdy ma swoje upodobania e.t.c, dlatego jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskasz tutaj, każdy uzywa czego innego, i tyle osób ile się wypowie tyle będzie opini, dlatego nie ma to jak samemu potestować, ja miałem, ff, operę i przeżuciłem sie na ie6 z ulepszeniami i tak pozostanie, bo mi tak pasuje, a ty tak samo potestuj i zobaczysz co ci lepiej pasuje :smiley:

Wcale nie, od przeglądarki też.

Według mnie Opera fajna jest, ale mi bardziej FF pasuje… Nie wiem czemu tak mam i już. Za to na IE patrze nie mogę :] jak muszę coś w szkole mojej zacofanej zrobic to sie załamuje prawie… Zbaczajac z tematu, to w szkole sie powinno nowe (i lepsze!) rozwiazanie promowac, a nie jakiestam monopolistyczne szajsy…

Może masz wirusa? :wink:

Jeśli chodzi o szybkość - wypróbujcie K-Meleon’a :smiley:

ona jest na xp ??nie słyszałem o tej przegladarce

Mniej niż 5mb więc możesz ściągnąć i wypróbować :slight_smile: Działa na XP.

http://unc.dl.sourceforge.net/sourcefor … leon09.exe

Ja używam Opery,

Pod Windowsa i pod Linuksa :slight_smile:

Sprawuje się dobrze.

Jednak miałem troszkę problemów z kompilowaniem Opery pod Linuksa.

Podoba mi się Opera, jak i Firefox !

To było se z paczki zainstalować…

Z binarki najlepiej! :wink: