Kto wie jak sciagnąc simlocka z Siemensa A60?

Witam

Na poczatek chciałem powiedziec ze nie wiem czy taki temat juz istnieje - ja nie znalazłem wiec załozyłem ten - jesli istnieje to przepraszam za robienie bałaganu i prosze moderatorow o usuniecie mojego i skierowanie mnie do juz istniejacego.

Teraz juz na temat, mam telefon Siemensa A60 i chciałbym ściagnac z niego simlocka ale poprzez wpisanie kodu nie przez kabel i programy itp. Jesli ktos moze mi pomoc było by super sprawa jest dosc pilna.

Dzieki, pozdrawiam

najlepiej i najbezpieczniej pojdz do najbliższego komisu z telefonami

Wydaje mi się, że przez kod nie zdejmiesz sim locka z tego telefonu :?. Choć mogę się mylić :-k Zobacz tu:

:arrow: http://www.elektroda.pl

Najlepiej poszukaj takich programów na zagranicznych stronach.

Cześć!

Denerwuję, gdy autor założy temat i na niego nie odpisuje …

Nie wiadomo czy ściągnął tego simlocka czy dalej mamy pisać o tym, aby mu pomóc … Nie wiadomo czy przejżał nasze posty i zrobił coś z nimi :x

Sz.P Diabeł ma dopiero 1 post i może myśli że odpowiedzi do niego same dotrął … bardzo się myli chciaż mógłbyś dać jakiś oznak życia, że już coś dokonałeś lub jeszcze nie :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :lol:

z tego co wiem to są generatory(darmowe) tylko do simensa ST55 i ST60 bo to siemensy tylko znazwy a mają coś z innych fonów a co do reszty to jako takich generatorown darmowych w necie nie znajdziesz napewno ale jak pójdziesz do serwisu to za słoną opłątą ci zdejmą :stuck_out_tongue: ale polecam kabelek bo to ci zajmie góra 5 minut (jak dla mnei kilka sekund :stuck_out_tongue: ) chym… nie chciało mi się pisać samemu jak to zrobić więc znalazłęm gotowca :wink: :arrow: KLIK