Kto wyprodukuje program... ;)

jw

albo plugin do np winampa… który będzie :

odtwarzał muzykę przez określony czas i zamknie komputr…

eeeeeeeee… to byłoby zbyt proste :wink:

Ad rem

chciałbym żeby winamp grał ale stopniowo muzyka się ściszała(stopniowo wraz z moim zasypianiem) a na koniec (opcja) zamykania systemu lub wstrzymanie systemu aż do ustawienia opcji „budzik” która ma mieć działanie odwrotne : pobudzi system do życia (ze stanu wstrzymania) i odpali winampa ze stopniowo narastającym wzmocnieniem…

ktoś zapyta…no ale co z moim wzmacniaczem 1000 Watowym przecież nie wydolę kasowo za prąd? !!

a ja odpowiem że :

zostawcie to mi ,jak część programowa zostanie stworzona ja zajmę się opcją elektroniczną tzn.zapodam schemacik urządzenia do wyłączania wzmacniacza przez komputer.

no pomyślałem że to byłobo dobre… :smiley:

No… mogło by być takie coś- ale lepiej, żeby wyłączył się komp i potem włączył na ustawiony czas!

no tak ale jak się wyłączy to może go tylko włączyć bios (jeżeli ma opcje “budzika” czy alarmu)

no chyba że temat się rozwinie to zrobię też urządzonko,które będzie startowało kompa(ATX) o zadanej porze…

Czekam na dalsze sugestie i podpowiedzi.

Jak taki jestes wynalazca możesz spróbowac zrobić “po prostu” nowy bios, wyposażony w taki mechanizm i np: pilota!

http://www.destruction.nu/kw.html

troche to potrwalo zanim znalazlem ten plugin, kiedys go uzywalem, ale zapomanilem jak sie to nazywalo ehehe Plugin jest darmowy :slight_smile:

nie usprawniam juz biosow bo padły mi comy kompie… i nie mam mozliwosci programowania, jest to juz nieopłacalne :lol: ,jak nie lubisz wynalazkow to po co sie odzywasz? :x

dzienx piniol przetestuje plugina…i jak bedzie trzeba to zmodyfikuje pod swoje potrzeby