Kto wyprodukuje program... ;)

(Doctordeath) #1

jw

albo plugin do np winampa... który będzie :

odtwarzał muzykę przez określony czas i zamknie komputr...

eeeeeeeee... to byłoby zbyt proste :wink:

Ad rem

chciałbym żeby winamp grał ale stopniowo muzyka się ściszała(stopniowo wraz z moim zasypianiem) a na koniec (opcja) zamykania systemu lub wstrzymanie systemu aż do ustawienia opcji "budzik" która ma mieć działanie odwrotne : pobudzi system do życia (ze stanu wstrzymania) i odpali winampa ze stopniowo narastającym wzmocnieniem...

ktoś zapyta...no ale co z moim wzmacniaczem 1000 Watowym przecież nie wydolę kasowo za prąd? !!

a ja odpowiem że :

zostawcie to mi ,jak część programowa zostanie stworzona ja zajmę się opcją elektroniczną tzn.zapodam schemacik urządzenia do wyłączania wzmacniacza przez komputer.

no pomyślałem że to byłobo dobre... :smiley:

(Morgenowsky) #2

No... mogło by być takie coś- ale lepiej, żeby wyłączył się komp i potem włączył na ustawiony czas!

(Doctordeath) #3

no tak ale jak się wyłączy to może go tylko włączyć bios (jeżeli ma opcje "budzika" czy alarmu)

no chyba że temat się rozwinie to zrobię też urządzonko,które będzie startowało kompa(ATX) o zadanej porze...

Czekam na dalsze sugestie i podpowiedzi.

(Kos@) #4

Jak taki jestes wynalazca możesz spróbowac zrobić "po prostu" nowy bios, wyposażony w taki mechanizm i np: pilota!

(inż. Piniol) #5

http://www.destruction.nu/kw.html

troche to potrwalo zanim znalazlem ten plugin, kiedys go uzywalem, ale zapomanilem jak sie to nazywalo ehehe Plugin jest darmowy :slight_smile:

(Doctordeath) #6

nie usprawniam juz biosow bo padły mi comy kompie... i nie mam mozliwosci programowania, jest to juz nieopłacalne :lol: ,jak nie lubisz wynalazkow to po co sie odzywasz? :x

dzienx piniol przetestuje plugina...i jak bedzie trzeba to zmodyfikuje pod swoje potrzeby