Kto z Was zamierza prześć na Windows Vista?

Wracając do pytania autora wątku:

Ja napewno NIE.

Najpierw windę 98 trzeba było zakupić,

a poźniej by móc korzystać z nowoczesnych aplikacji byłem “zmuszony” przerzucić się na XP.

Jak na tamte czasy,

gdy dobre komputery nie były wszechdostępne,

XP miał swe wymagania.

A jak wyjdzie Vista,

będzie się cieszyła dużo mniejszą popularnością niż winXP,

ponieważ:

    1. jej wymagania

Przecierz od 25 maja można mie darmową betę

Czytanie ze zrozumieniem

Korzystam z oryginała i jestem na nie dla piractwa. Poporstu była to odpowiedź na pytanie poprzednika.

Też mówisz o tym piractwie czy o czym? Bo ja nie napisałem że za nim jestem. Wręcz przeciwnie napisałem że mówimy o legalnym oprogramowaniu. A jeśli chodzi o to czy przejde na Viste czy nie. Wszytsko zależy od tego jak system bedzie działał.

TO chyba jako jedyny jak na razie napiszę - TAK mam zamiar zakupić. Pewnie Home Premium lub Ultimate Edition. Wersję BOX oczywiście (takie mam już 2000 i 2xXP).

Trza będzie zacisnąć pasa ale nie są to jakieś niebotyczne ceny…

bawią mnie takie tematy i dyskusje niby to wszytko wiedzacych… jakie będa ceny to zobaczymy, zreszta dla Was nawet 100zł to by było za dużo… dlaczego? Bo to Windows ble fuj i wogle dno! wiec Ci co tak mysla nie powinni sie wogole wypowaidac bo szkoda mojego i Waszego czasu…

Osobiscie mam zmiar kupic Viste, specjalnie wstrzymalem sie z zakupem Xp Pro, tylko musze sobie dokupic ramu, poczekam teraz za kilka dni wyjdzie Beta Visty wiec sie sciagnie, rpzetestuje jak to na kompie pociagnie… a potem to tylko poczekac do premiery i isc do sklepu…

Mówiłem o OT-owaniu bez sensu. Po co wstawka z płytą DVD?

Z resztą - jeśli są jakieś zastrzeżenia, prosze na PW. Nie robić z tematu pola do bitwy.

I proszę Was o dyskusję na temat

Ja na pewno nie kupię,bo od dawna siedzę na linuxie i nie mam zamiaru wracać do microshit’u.

A wypowiedzi niektórych forumowiczów tylko świadczą o naszym pojmowaniu prawa…jak by tego nie nazwać używanie nielegalnego oprogramowania jest przestępstwem i tyle.

Poza tym przesiadka na nowszą windę kończy się najczęściej zakupem nowszego sprzętu-pytanie po co wydawać kasę,skoro można mieć coś porównywalnego bez sponsorowania producentów? Chyba,że ktoś lubi błyszczeć przed znajomymi…

hmm…

ja zosstane przy xp Pro tak długo jak będą wychodzić gry i soft na XP.

nie ma sensu (moim zdaniem) od razu rzucać się na Vistę jak zwierzę na padlinę… moim zdaniem trzeba troche poczekać aż firmy produkujące oprogramoawanie będą tworzyly z myślą o windowsie Vista.

co do błyszczyków…

  • do czego Ci xp jak amsz Windowsa 3,11?

…to też nazwiesz “błyskotkami” ? :roll:

ehhh… :?

Pochwalić się Vistą…no i sprzętem za za min.3000…

Moja Syrenka na unixie wymiata lepiej niż Twoje BMW na Xp i do tego Pro…

@up

możliwe =p nie zaprzeczam, lecz każdy system ma zarówno wady jak i zalety :roll:

@topic

…że tak powiem…kto co lubi i co komu pauje :slight_smile:

ale Visty jak narazie nie mam zamiaru kupować :slight_smile:

Ja mam system za 1,40 zł (koszt dwóch płytek). I do tego jest on w 100% legalny, mimo że z neta zassany. Przy nim pozostane. Na Viśtę nie mam zamiaru przechodzić.

A ja widze że jest to w dziale na luzie :? I że ten żart będzie odebrany właściwie.

Dla wszytskich którzy nie mają zamiaru przeznaczać na system ani grosza (lub ok. 1zł) polecam Linuxa. 8)

albo zostanie przy poprzedniej wersji windowsa :slight_smile: tak jak ja

Nie kupię. Zostane przy legalnym XP 8)

A ja kupię vistę , zawsze trzeba iść z postępem :slight_smile:

Co nowe to bezpieczniejsze, aczkolwiek zastanawiam się też czy zamast visty nie pozbyć się z dysku xpka i zostawic tylko extra suse 10.1 :lol:

Martwi mnie ten monopol Gatesa :? Człowiek jest najbogatszy i chce być jeszcze bogatszy… Czasami da kase na jakieś “walki z rakiem” ale dla niego kilka milionów to jest nic… Dobra, nieważne ;/

Z tym się zgadzam. Jedynym warunkiem jest, żeby owa Vista miała przystępną jak na Polskie realia cenę. Tzn. Najtańsza wersja 300zł najdroższa 600zł. Myślę, że to jest dość dobra cena. Chodzi oczywiście o wersję OEM bo wolę kupić 2 OEM niż 1 BOX ;). Zobaczymy. jak narazie nic nie prorokujmy i w te pół roku jeszcze się może duzo pozmieniać. Miejmy nadzieję, że na korzyść Userów :smiley:

W niedawnym wywiadze mówił że już nie chce być najbogatszy… ale jak słusznie zauważyłeś jest inaczej :evil:

Nie kupie… chyba ze mi dadza razem z nowym kompem :smiley: Poza tym wejdzie Vista i ceny XP’ka spadna wiec oco szum ? :stuck_out_tongue:

Tiaaaa …

Zobacz ile kosztuje win 98, pomimo że XP jest już na prawie 80% komputerów.

Tak że na obniżkę cen XP przyjdzie Ci jeszcze długoooooooooooooooooooo poczekać :stuck_out_tongue: