Kto zna jakieś fajne gry polegające na budowie miast itd

Witam wszystkich…piszę do was z taką malutką prośbą…gdyż chodzi mi o tytuły jakieś fajnych gier polegających na budowaniu…dokładniej chodzi mi o budowanie w czasach wojennych…Pamiętam grałem kiedyś w taką grę ze budowało się prowincje…produkowało broń itd…a potem szło się podbijać inne armie. Naprawde fajna gra ale niestety nie pamiętam jak się nazywała. Jeśli mowi komuś coś ten opis co napisałem to bardzo proszę napiszcie mi. Pozdrawiam.

Jak budowa miasta to Sim City :P, ale w okresach II wojny swiatowej gierki o tematyce rozbudowy miasta i wątku militarnym nie kojarze. Ale chodzi ci o budowe miast w stylu Age of Empires, czy wlasnie Sim City?

Nie chodzi mi o Sim City. Już bardziej w stylu Age of Empires. Tak jak już pisałem…było w tej grze tak że budowało się jakby wieś…wydobywało się złoto. wytwarzało broń…za złoto kupowało się żołnieży no i jak już się rozbudowało…szlo sie podbijać pobliskie wioski. Tylko cholerka wypadł mi tytuł gry ;/ Może coś Ci przyjdzie do głowy?

No, czyli chodzi ci o rasowy RTS, no nie wiem moze: Rise Of Nations (polecam), jest duzo takich gier, na wirtualnej polsce w dziale “gry” na pewno cos znajdziesz.

Age of Mythology?

Może chodzi o grę “Kozacy” albo “American Conquest” ? :wink:

dzięki ale to jednak jesczze nie to… ale już robi się coraz lepiej. Może w końcu trafie na to co chciałem… Matislord zaraz popatrze…może coś będzie.

Tzar:Ciężar korony , Polanie 2. Troche stare ale dobre :slight_smile: .

to ja polecam Knights and Merchants: The Peasants Rebellion wydobywasz złoto, węgiel, budujesz swoją wioske, tworzysz wojsko i napadasz na wroga, spoko gra !!

GTC13 właśnie o to mi chodziło! Tylko nie mogłem sobie przypomieć tytułu! Wielkie dzięki! Knights and Merchants: The Peasants Rebellion

heh, a móglby ktos zamiescic screena tejze wyzej wymienionej gry? :slight_smile:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,28,212 jeśli lubisz takie gry to powinno Ci się spodobać. bo ta gierka naprawde wciąga. nawet moja mama kiedyś w nią grała :smiley: i nie mogła sie oderwać :stuck_out_tongue: pozdrawiam :wink:

to jeśli lubisz Knights and Merchants to spróbój w crusader albo po polsku krzyżowiec

A może Armie Exigo. Mamy do wyboru 3 kampanie(bo sa 3 rasy) każda po 12 misji. Gra ma wysokie wymagania sprzętowe.