Którą drukarkę wybrać?

Witam, poszukuję drukarki do domu, dla użytku własnego. Czytając opinie zainteresowały mnie te modele:

  1. Canon PIXMA iP2700;

  2. Canon PIXMA iP2600;

  3. HP DeskJet D2660;

  4. HP DeskJet D1660;

Który z nich wybralibyście? Może polecicie inną? Cena to do 200 zł. Zależy mi na taniej eksploatacji, czyli tanich tuszach. Z góry dziękuję za pomoc! Prosze nie proponować urządzeń wielofunkcyjnych, ponieważ posiadam już skaner.

Osobiscie korzystam ze starego poczciwego lexmarka z612 i jestem zadowolony…nastepna drukarka tez bedzie lexmarka…

Moją ost drukarką był Lexmark, miałam małe problemy, przez to chcę spróbować czegoś nowego…

Ja osobiście odradzam hp, choć to doświadczenia sprzed kilkunastu lat, a wiadomo jak to z rozwojem techniki.

Co do leksmarków, to nie narzekam. Miałem urządzenie od nich 3w1 i wszystko było ok, dopóki nie spadło ze stolika i się rozwaliło.

Obecnie mam również urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-385C i jestem z niego w pełni zadowolony. Dobrze drukuje małe znaczki ze względu na wysoką rozdzielczość.

Ponieważ używam tylko urządzeń wielofunkcyjnych, nie doradzę ci dokładnie, jaką drukarkę wybrać. W każdym bądź razie Brother będzie świetnym wyborem.