Która edycja systemu Vista podoba ci się najbardziej?

Większość programów nie ingerujących w system po prostu działa. Ale te które ingerują w pliki systemowe, rejestr musi być dostosowana pod najnowszy system. Kup sobie magazyn komputerowy to 1/3 programów nie będzie działać.

Podoba mi sie Ultimate , ale posiadam Home premium , ponieważ jest tańsza.

Żaden problem, wystarczy pobrać program, który pozwala na viście uruchomić starsze programy, jest to chyba tryb zgodności albo kompatybilności, nie wiem, ale widziałem na stronce MS.

A to że jest wolna, to już zależy od konfiguracji komputera. Albo od ilości zajętego miejsca na dysku niepotrzebnymi plikami.

Posiadam Ultimate (co było wygłupem, za słaby komp), teraz kupie se HB :stuck_out_tongue:

a czemu nie HP?? ma aero przecież :wink:

Aero nudzi się po kilku tygodniach. Jedyne praktyczne i pożyteczne to: podgląd miniatur, wszystko inne jest nudne i jak dla mnie nie potrzebne, taki nędzny bajer :wink:

ja /cenzura/ to po /cenzura/ sie wypowiadasz w tym temacie a mi najbardziej podoba mi się ultimate ponieważ ma wszystkie funkcje z których używam

wszystko zależy co władujesz do systemu. im więcej tym wolniej.

Kup mi grafe z Pixel Shader 2.0 to wybiorę HP :smiley:

to masz takiego słabego kompa że nie ma Pixel Shader?? dziwne, myślałem, że wszyscy tutaj idą za trendami mody i mają wszystkie bajery w kompach, ale cóż… :smiley: