Która edycja systemu Vista podoba ci się najbardziej?

(Marek Moskala) #1

Mi najbardziej odpowiada Home Premium.

A wam :?:

(Kambor4) #2

Dla mnie też najbardziej podoba się Windows Vista Home Premium.Ma dużo funkcji i jest nie droga.

(Pcz 07) #3

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ każda skierowana jest do innego odbiorcy.

Zagłosowałem na business ponieważ sam taką posiadam.

Ze względu na luźny charakter tematu, przenoszę do bardziej luźnego działu.

(Kubakuderski) #5

dla mnie hp...najlepszy stosunek jakości do ceny

(kasmir) #6

Home Premium-legalna ze sklepu

(Angelo_7) #7

Uważam, że najlepsze jest ultimate. Lecz jeżeli porównać cenne do możliwości najlepszym wyjściem jest HP i właśnie na Home Premium oddaje swój głos : )

(L337 Crew) #8

Co innego znajduje się w tytule postu / w ankiecie, a co innego w poście otwierającym topik!

Odpowiedź nie będzie jednoznaczna - mogę powiedzieć, że podoba mi się angielska wersja Ultimate,

a odpowiada Home Basic, bo inna nie ruszy na lapku/pc...

(Grzesiu139) #9

Zarąbista jest Ultimate.... Pełne wyposażenie.... Tylko że trochę droga....

(Marek Moskala) #10

droga jest, więc raczej hp bo ma już aero glass.

(Blotny) #11

Mam Ultimate na półce, ale nie chce mi się instalować. Wygrałem w konkursie. Zainstaluj po kupnie nowego komputera, bo licencja jednostanowiskowa.

(system) #12

Podoba mi się wersją Ultimate z której korzystam na okres 1 roku (promocja Heroes Happen Here).

A stosunek cena/możliwości - Home Premium najbardziej optymalna :slight_smile:

(xomo_pl) #13

Mi się najbardziej pooba vista ultimate bo ma pełne wyposażenie i te dodatki ultimate extras :stuck_out_tongue:

a jeśli patrząc na cena/możliwości to home premium.

(dominikb) #14

Mi się podoba vista ultimate ma wiele dodatków i mase innych bajerów,ale jest droga jeżeli chodzi o cenę w komputroniku kosztuje 649zł drogo.

(fastman92) #15

Mi się nie podoba żadna Vista. W końcu to Vista czyli wolny system. :frowning:

(Kpr2877) #16

fastman92 , nie rozpoczynaj tu nam wojny :wink: System NIE jest wolny, tylko wolno działa gdy jest zainstalowany na starszym komputerze. To system bardzo dobry, a złą opinię powierza się tym, którzy mają słabe stanowiska.

Posiadam i odpowiada mi Vista Home Premium.

(fastman92) #17

Mam zainstalowanà viste na starszym komputerze. Ok zgodzę się z tobą. Ale kolejne argumenty przeciw temu systemowi: wiele programów starzyći nie chodzi. Głównie nie działają programy ingerujące w system. Inne działają w trybie zgodności. A wiele starszych wersji programów jest umieszczanych w magazynach komputerowych.

(eyeti) #18

Osobiście na lapku posiadałem system Vista.

Jednak po tygodniu się przesiadłem, ponieważ miałem problem bardzo uciążliwy problem z Winampem, który jest mi bardzo potrzebny bo gram w radiu internetowym :slight_smile: i wróciłem do XP :stuck_out_tongue:

Vista nie jest zła. Ludzie narzekają bo mają słabe jednostki centralne :slight_smile:

Osobiście zaczynają mnie denerwować opinie niektórych osób na temat tego systemu...

Pozdrawiam

(Nethalythic) #19

Ojej. Ja jak dotąd nie mogłem uruchomić jedynie Homeworlda i Metal Slug'a (oh tak! Klasyka :D) .

Aj już nie przesadzaj z tym uruchamianiem. Prawda jest taka, że po SP1 ogromna ilość programów działa, nawet tych bardzo starych.

(Ryś) #20

Vista Home Premium jest najlepsza - ma dużo funkcji i jest dość tania