Która firma lepsza?

Tak jak w temacie!!

Która firma lepsza??

–> LG <-- czy --> SonY <–

Mam dylemat, bo chcę kupić nagrywarkę DVD z któreś z tym firm??

Którą byście mi doradzili i dlaczego?

Pozdro BaKa

LG, bo mam :stuck_out_tongue:

LG lepsza ,bo nie mam.Polecam szczerze :slight_smile:

nie można jednoznacznie określić która firma lepsza!! są produkty co ma lepsze LG a są i lepsze od SONY.Choć jak wiadomo Sony ma większy wpływ na rynku wiec ma jakąś przewage nad LG!

Na Twoim miejscu wybrałbym LG, dlatego też polecam Ci

LG

Cze!

Obie firmy są w miarę dobre.

jak chcesz kupić nagrywarke DVD to LG!!

jak chcesz kupić telewizor to SONY!!

pozdro!!

nom ja mysle ze to LG jest lepszy od sony ale tez zalezy w czym

A ja jestem za Soniakiem, chociaż w domku na jendym kompie mam LG.

Niestety występuję taki problem iż wypalone u mnie płyty czasem nie chcą się odczytać na innych napędach.

Mój kolega ma nagrywarkę Sony i u niego takie problemy nie występują.

Obie nagrywarki były zakupione mniej więcej w takim samym czasie.

Chociaz problem z LG występuje sporadycznie to jednak występował. Więc czuję delikatną odrazę do produktów LG.

Obecnie posiadam nagrywarkę MATSHITA i muszę przyznać że jestem zdecydowanie bardziej zadowolony od LG.

Więc jeśli miałbym polecać pomiędzy SONY, LG, MATSHITA mój wybór padłby na tą trzecią co zresztą i tak uczyniłem wybierając laptopa :mrgreen:

Polecam SONY, ponieważ posiadam napęd CD firmy LG i jest to już czwarty ( !!

LG :wink:

LG ja mam 2 napędy i nic sie nie dzieje (DVD-ROM juz 4 lata i nagrywarke DVD od wrześna i też jest git) :smiley: :smiley:

LG 8)

zdecydowanie LG, firma sprawdzona w produkcji napędów do komputerów, zresztą wynik sondy mówi sam za siebie

Ja zdecydowanie polecam LG od kiedy mam kompa (5lat) zawsze jade na napedach LG i jeszcze zaden mi się nie zepsuł ostatnimi czasy tylko dzieje się cos z nagrywarka DVD nie chce wypalac Cd a DVD tak ale oddałem do serwisu i jest Ok więc z czystym sumieniem polecam LG.

LG

Mało propozycji :frowning: | Polecam LG :wink: