Ktora grafike?

Draak barania głowo to sobie możesz pisać tak do matki! !!

Ja pisałem że GF nadrobi pamięcią małą przepustowość.

I co Ty się znasz na sprzęcie??

jeżeli poruszam temat że żadna z tych graf nie będzie nigdy w pełni wykorzystywana, to pytasz co ja za brednie piszę !!

Jeżeli chłopak nie potrzebuje żadnej mocnej grafiki to GF z pewnością mu wystarczy.

między 64 bit a 128 to wcale nie jest tak duża różnica, i przy grach na małych rozdzielczościach i tak nigdy nie wykorzysta całej przepustowości tej karty!!

GF! !!

jeszcze moze jakas opinia??

Draak barania głowo to sobie możesz pisać tak do matki! !!

Ja pisałem że GF nadrobi pamięcią małą przepustowość.

I co Ty się znasz na sprzęcie??

jeżeli poruszam temat że żadna z tych graf nie będzie nigdy w pełni wykorzystywana, to pytasz co ja za brednie piszę !!

Jeżeli chłopak nie potrzebuje żadnej mocnej grafiki to GF z pewnością mu wystarczy.

między 64 bit a 128 to wcale nie jest tak duża różnica, i przy grach na małych rozdzielczościach i tak nigdy nie wykorzysta całej przepustowości tej karty!!

GF! !!

jeszcze moze jakas opinia??

między 64 a 128 jest tak duża różnica że bez problemu w tym przypadku lepszy jest radeon i to jest nie prawda że ta karta nie wykorzysta tej przepustowości czy ta karta nie będzie wykorzystywana w gierkach

radeon 9600 to z tych najlepszy wybór, przy graniu w 800x600 nie potrzeba za dużo pamięci i napewno nie wykorzysta 256MB (domyślam się że nie grasz w najnowsze gry) za to przepustowość owszem i lepiej mieć te 128bit, bo co z tego że GF ma 256 skoro szyna 64bit go skutecznie ogranicza to jest tak jak z niektórymi GF 8500 karta kiepska ale dadzą 512MB żeby się lepiej sprzedawała

ja o twojej matce się nie wypowiadałem bo nie znam kobiety, więc wara ci od mojej. Miałem niestety przykrość poznać twoje wypowiedzi na podstawie których można śmiało powiedzieć że jesteś baranią, pustą głową jeśli chodzi o sprzęt. Jesteś kolejnym fanboy-em nvidii, tak zaślepionym że wypisujesz bzdury że “Radeony to tylko nadrabiają cyferkami w opisie modelu. Nie długo nie starczy cyferek, a jakośc nie wzrośnie”. GF ledwo ledwo dogania wydajnością R9550, więc jeżeli tak jest (a tak jest) to znaczy, że jest mniej wydajny od R9600. O jakiej jakości piszesz bo jeśli chodzi o jakość obrazu to Nvidia dłuużo zabrało czasu by dojść do poziomu Ati/Amd.

A już coś co mnie kompletnie rozbawiło dowodząc twojego bezbrzeżnego otępienia:

różnica jest i jest gigantyczna bo dwu krotna. tak się składa że na lekko podkręconej R9550 swobodnie grałem w Far Cry w 1024x768 aniso 4/2x, ustawienia grafiki w większości “wysokie” więc jeżeli piszesz takie brednie że moc karty nie zostanie wykorzystana to sam wydajesz na siebie wyrok.

Udowodniłem ci zatem, że jesteś kompletnym tępakiem jeśli chodzi o znajomość sprzętu komputerowego. Nie przeszkadza ci to jednak w publicznym wypowiadaniu się, na tematy o których masz mgliste pojęcie-cecha dość charakterystyczna do małoletnich gówniarzy chcących się popisać, na tym forum było już kilku takich i byli ostro tępieni.

Złączono Posta : 18.10.2007 (Czw) 0:39

na to łapie się wielu ludzi którzy nie mają żadnej wiedzy ale jak widzą, że karta ma pół giga pamięci to na niej pójdzie Crysis w 1280x1024+wygładzanie krawędzix8 aniso x8 i do tego w trybie DX10 bo przecież ten GPU obsługuje DX10, nic tylko siąść i płakać zwłaszcza jak sie się czyta posty Pysio4.

@DraaK napisał po polsku:

Pysio4

Po pierwsze zacznij pisać po polsku nie po polskiemu.

Po drugie twoje wypowiedzi świadczą o tobie. Nie masz najmniejszego pojęcia o sprzęcie ale absolutnie nie pozwala ci się to powstrzymać się przed samo-ośmieszaniem się

Jakbym miał do wyboru coś z tych dwóch kart, to wziąłbym R9600. Miałem przyjemność testować te dwie karty i o wiele wydajniejszy okazał się Radeon 9600. Między szyną 64 bitową i 128 bitową jest taka

przepaść, więc wolałbym wziąć Radka z względów już wymienionych.

Czytając ten temat myślałem że poleję z Pysio4

Kolejny “znafca” i fanboy Nvidii (z opisu DN wynika że to właśnie on)

Co do tematu to brałbym 9600

:hahaha:

Bez Komentarza :lol:

Sam mam teraz Geforca ale wcześniej miałem radka 9550 i dobrze mi slużył :slight_smile:

Halo, Halo Pysio4! gdzie jesteś, czyżbyś gdzieś zaszył się w kącie i cichutko “chlipiesz”. Mam nadzieję że zrozumiałeś jak mizerną wiedzą dysponujesz i jak już wrócisz to znacznie mądrzejszy.

ja mam za to nadzieję draak że Ty się tak zgrzałeś już bo sporo osób poświadczyło że R jest pseudo lepszy, że wykupisz całą ilość R z rynku i zamontujesz sobie wszystkie w kompie.

Sam mam radeona i w ogóle nie jestem zadowolony!! A w wyborze pomógł mi właśnie fan Radeonów. Poprzednio miałem GF i nie miałem zastrzeżeń.

A jak się ktoś ubawił, to super. 8)

Apropos dorzucania sporej ilości pamięci do kart to się zgadzam, fakt przepustowość najważniejsza.

:stuck_out_tongue:

Ta ciekawe do czego :roll:

Skoro pamięc ma znaczenie w grach gdzie albo:

  • Pamięc jest wymagana (przeważnie 256 ddr3 wystarcza)

  • Gramy na wyższych rozdzielczościach

8500 :?:

Lub coś w tym stylu zapewne. Radeon znacznie poprawił sterowniki (czyt. na egieldzie) i mam nadzieję że to krok do przodu jeżeli chodzi o sterowniki radeona.

DraaK ma rację miałem też niezły polew jak to czytałem ale nie w tym rzecz kolega ( DraaK ) dobrze radził witek21

Ale jednak:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Dlatego najwazniejsza, żeby mogła spokojnie dać radę obsłużyć daną pamięć, i móc ją jak najbardziej wykorzystać, no i nie widziałem żeby w jakiejś nowszej graf z pamięcią ddr3 żeby była przepustowość mniejsza niż 128, a i 128 raczej nie ma tylko szyny pewni około 256. A przynajmniej na pewno te z dużą pamięcią.

I chyba craker9 dobrze o tym wiesz skoro strasznie rozbawiło Cię to , jak napisałem, że tamten gf mimo tak małej przepustowości<64> nadrobi pamięcią, teraz sam twierdzisz, że pamięć najważniejsza.

No to musisz się jakoś określić. Myślę, że obydwa te parametry znacznie wpływają nad podwyższeniem jakości wyświetlanej grafiki. Oczywiście nie tylko to 8) .

128 :?:

Ta karta to “potęga wydajności” a jakoś ma 108 (przepustowość)

TA

I nie wciskaj kitu że nowe mają więcej niż 128

8800GTS ma 320MB i co powiesz że 7950 z 1GB jest lepsza od niej :?:

Co :?:

Śmiem twierdzić że nie masz pojęcia co w karcie jest najważniejsze.

A ty jeszcze dziób rozdziawiasz, jeszcze pyskujesz. Mało ci, że już śmieją się z ciebie to jeszcze wystawiasz sie na (jeszcze większe) pośmiewisko. Pisałem żebyś się schował, poczytał, poduczył i wtedy publicznie swoje wypociny ujawniał. Jak czytam, że to dobrze, że mają z twojej głupoty ubaw to od razu przypomina mi się historyjka z świnią której pluli w oczy a ona myślała że deszcz pada..

Jak cię to bardzo interesuje to nie, nie zgrzałem się bo niby dlaczego- takich leszczy i pustogłowych zjadam na śniadanie (żeby nie było, że leczę publicznie jakieś swoje kompleksy - mam do siebie duży dystans, a to, że tak pisze o Pysio wynika z tego że jest po prostu żałosnym małym chłopczykiem próbującym nieudolnie zaistnieć, pochwalić się).

Sporo osób poświadczyło że R jest lepszy bo jest lepszy a nie psudo-lepszy tak trudno dojść prawdzie do twojego zakutego łba.

Sam napisałeś że nie jesteś zadowolony z posiadanego R bo taką kartę polecił ci fanboy Ati i był to zły wybór sam więc widzisz, że polecanie którejś z kart tylko dlatego że jest od Ati lub Nvidii to wystawianie się na pośmiewisko.

No, akurat to nic dziwnego ten pustak w swoich wcześniejszych postach udowodnił że nie ma pojęcia o sprzęcie komputerowym a o kartach graficznych w szczególności.

DraaK ja już Ci pisałem coś o obrażaniu kogoś na forum, a więc zastosuj się do mojej wskazówki!!!Pustaku! !!

z tego co wiem to z radeonami są ale nie zawsze problemy ze sterownikami…

ja właśnie wczoraj kupiłem pod AGP GeForce 6200 (256mb ddr2/64 bit)

jak narazie jestem zadowolony jak za taką cenę to co tu chcieć więcej (ja kupiłem nową za 133 zł w sklepie komputerowym) i właśnie to mi się w niej podoba że obsługuje najnowsze technologie :slight_smile:

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.66 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | NVIDIA GeForce 6200 (256MB) | ModeCom 350W | LG Flatron 795FT - 17" | Karta dźwiękowa: C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100

jest różnica pomiędzy pisaniem prawdy a obrażaniem kogoś delikatna (niekiedy) ale jest.

czyżbyś był tak niedorozwinięty, że nie potrafisz sam wymyśleć i kopiujesz od pustaka - jak sam mnie nazwałeś,jeśli faktycznie byłbym pustakiem a ty zrzynasz ode mnie to pomyśl (jesteś w stanie) jak ty musisz być nisko w hierarchii rozwoju ewolucyjnego.

Nie będę więcej pisał na twój temat bo to jak kopanie leżącego a w tym nie znajduje przyjemności.