Ktora grafike?

którą byście woleli??

radeona 9600 ddr128mb/128bit

czy GF 6200 turbo force 256mb ddr2/64bit z tym ze ta karta obsługuje najnowsze technologie

jakie jest wasze zdanie i ktora byscie wybrali??

radeon 9600, albo dołożył do 9800pro 256bit.

moze mniej bitów ale lepsza.

Radeony to … brak słów

moze ktos jeszcze sie wypowie na razie 1:1 w pojedynku radeon & Gforce nie piszcie innych kart bo mam akurat takie dwie do wyboru

czekam na wiecej opini

9600 ma jakieś 500pktów więcej w 3dmarku03, ale w zamian ma mniejszy potencjał do oc, choć w 6200 może być do tego konieczny vmod i i tak nie wiadomo czy realny zysk wydajności będzie warty zachodu, 9600 będzie pewniejszym wyborem.

z tych dwóch ?? To radek 9600 bo dla tego GeForce szyna 64 bit. to bardzo wąskie gardło ( na internet i XP’ka wystarczy)

Najlepiej zainwestować w radka 9550. (był swego czasu od GeCube wersja XT z pamięciami ddr2 to był mały wymiatacz :smiley: )

Fanboi Nvidii :x

Sporo gorsza jest od radeona 9600 przez te 64 bity spory spadek wydajności jest w stosunku do GeForce 6200 w wersji z pamięcią 128 bitową.

GeForce 6200 128 bit jest tak samo wydajny jak Radeon 9600 tylko że trudno dostać w wersji 128 bitowe.

nie znaleźli jeszcze systemu który wykorzystałby całą pamięć karty graficznej;p. Więc pomyśl dobrze o GF. Tylko oczywiście zależy od firmy. Polecam msi i gigabyte. Warto zainwestowac. Radeony to tylko nadrabiają cyferkami w opisie modelu. Nie długo nie starczy cyferek, a jakośc nie wzrośnie.

Pysio4 Kolejny “znafca”.

Człowieku czy Ty wiesz co to się liczy w BIT 'ach w karcie graficznej … (polecam wikipedia.pl)

Eot. to forum schodzi na psy ;/

a Ty wiesz co się liczy w mb?? a ta szyna gf i tak pewnie sporo nadrabia w sosunku do 128bitowej Radeona. a Ty chrucik może napisz coś mądrego a nie wtracasz się i zbędnie komentujesz.

Żebyś Ty się chociaż trochę znał na komputerach :?

pixel shader 3 i support dx 9 może nadrabiać… ale nie nadrabia te 64bit są zabójcze jeżeli chodzi o wydajność.

Tak tak zgadza się :hahaha:

Zrób test GeForce 6200 z szyną 64 bitową vs. Radeon 9600 z szyną 128 bitową i ci gwarantuje że GeForce 6200 z szyną 64 bitową zostanie w tyle.

Pysio4

Po pierwsze zacznij pisać po polsku nie po polskiemu.

Po drugie twoje wypowiedzi świadczą o tobie. Nie masz najmniejszego pojęcia o sprzęcie ale absolutnie nie pozwala ci się to powstrzymać się przed samo-ośmieszaniem się

vide:

Tak się składa barania głowo, że ten Radeon ma szynę 128 bit a NV ma 64 bit czyli ma 2 razy większą przepustowość.

Zbędne komentarze to są właśnie Twoje, nie chrucika.

co to w ogóle ma znaczyć co ty za brednie wypisujesz?

Bez dwóch zdań Radeon, ten GF wcale nie obsługuje najnowszych technologii. Tak jak ktoś wspomniał lepiej jednak R9550 który bez problemu modował sie do R9600Pro a przy odrobinie szczęścia XT, zależy też ile to miałoby ciebie kosztować.

moze jeszcze jakies cenne uwagi bo widze niezła walka z checia jeszcze poczytam

Złączono Posta : 17.10.2007 (Sro) 22:33

a moze taka lepsza?? ATI RADEON 9250 128mb/128bit bo mam jeszcze taka mozliwość to jak?? czy moze jednak lepsze te co na poczatku podałem??

może jednak nie! !!

ile masz kasy? rozumiem że mało.

mam akurat za grosze te 3 karty i nie wiem którą wybrać która polecisz??

R9600-jedyna prawidłowa odpowiedź.

a ludzie pisali ze GF 6200 jest w miare obsłyguje najnowsze technologie itd a troche ludzi mi mówiło ze miedzy szyna 64a 128bit przy rozdziałce 800-600 nie powinno byc różnicy a ja na takiej najczesciej gram

to jak??