Która karta DVB-S będzie działała z modułem Polsatu?

Jak w temacie. Mam zamiar kupić Kartę DVB-S i moduł Polsatu. Tylko nie wiem, którą kartę kupić. Która będzie współpracować z modułem Polsatu.

  • Twinhan DTV Sat-CI (Mantis) (1034) KLIK

  • Twinhan DTV Sat-CI (1030) KLIK

Jak by, był ktoś tak dobry i mi poradził. Był bym wdzięczny.

Na infolinie Polsatu dodzwonić sie nie mogę.

Teoretycznie to powinna działać każda mająca wejście na moduły dostępu,więc jedna i druga powinna być dobra.

Nagravision Wszystkie

Polsat używa aktualnie NAGRAVISION 2 za jakiś czas przejdzie na 3

więc teoretycznie obsługuje

Dodzwoniłem się. Powiadomili mnie, że z kartami DVB-S nie działa moduł. Tylko z dekoderami, które obsługują nagravision. Szukałem i znalazłem info. w paru sklepach internetowych i na Alegro, że karta Twinhan DTV Sat-CI (Mantis) (1034) obsługuje platformy cyfrowe. A ja chce, legalnie nabyć moduł, do tego pakiet. Byłem w sklepie, jest w promocji za 70 zł. Nie rozumie ich. Co oni sie tak boją. Przecież zabezpieczenia łamią też na tunerach, nie tylko na kartach DVB.

co sie tak boją ?? w najdroższym pakiecie tuner kosztuje 99zł w tańszych 199 zł :smiley: tego sie boją…

Nie ma sensu pakować się teraz w DVB-S, poszukaj kart DVB-S2, zwłaszcza jak myślisz o Polsacie. Nowe kanały HBO Polsat puścił w DVB-S2. Fakt że cena wyższa (o 200zł) ale będziesz miał spokój na przyszłość.

Na teraz to kupuję mocniejszy zasilacz. Za miesiąc zmieniam monitor. To chyba gdzieś dopiero kwiecień, maj będę brał Twinhan AD-SP400 DVB-S2 + moduł CI. Dzięki za podpowieć