Która karta DVB-S będzie działała z modułem Polsatu?

(Tomgroch) #1

Jak w temacie. Mam zamiar kupić Kartę DVB-S i moduł Polsatu. Tylko nie wiem, którą kartę kupić. Która będzie współpracować z modułem Polsatu.

• Twinhan DTV Sat-CI (Mantis) (1034) KLIK

• Twinhan DTV Sat-CI (1030) KLIK

Jak by, był ktoś tak dobry i mi poradził. Był bym wdzięczny.

Na infolinie Polsatu dodzwonić sie nie mogę.

(hevet) #2

Teoretycznie to powinna działać każda mająca wejście na moduły dostępu,więc jedna i druga powinna być dobra.

(Mattatg) #3
Nagravision Wszystkie

Polsat używa aktualnie NAGRAVISION 2 za jakiś czas przejdzie na 3

więc teoretycznie obsługuje

(Tomgroch) #4

Dodzwoniłem się. Powiadomili mnie, że z kartami DVB-S nie działa moduł. Tylko z dekoderami, które obsługują nagravision. Szukałem i znalazłem info. w paru sklepach internetowych i na Alegro, że karta Twinhan DTV Sat-CI (Mantis) (1034) obsługuje platformy cyfrowe. A ja chce, legalnie nabyć moduł, do tego pakiet. Byłem w sklepie, jest w promocji za 70 zł. Nie rozumie ich. Co oni sie tak boją. Przecież zabezpieczenia łamią też na tunerach, nie tylko na kartach DVB.

(Mattatg) #5

co sie tak boją ?? w najdroższym pakiecie tuner kosztuje 99zł w tańszych 199 zł :smiley: tego sie boją...

(fiero) #6

Nie ma sensu pakować się teraz w DVB-S, poszukaj kart DVB-S2, zwłaszcza jak myślisz o Polsacie. Nowe kanały HBO Polsat puścił w DVB-S2. Fakt że cena wyższa (o 200zł) ale będziesz miał spokój na przyszłość.

(Tomgroch) #7

Na teraz to kupuję mocniejszy zasilacz. Za miesiąc zmieniam monitor. To chyba gdzieś dopiero kwiecień, maj będę brał Twinhan AD-SP400 DVB-S2 + moduł CI. Dzięki za podpowieć