Która karta graficzna lepsza?

Mam do was prośbe. Czy mozecie mi powiedzieć która karta graficzna jest lepsza. Chodzi mi o ATI 9100, GeForce3 TI500, GeForce TI4200.

:wink:

Zgadzam się z detektywem spośród tych trzech modeli:

Najlepsza jest:

zdecydowanie GF4Ti4200 :slight_smile:

Ja również GeForce TI4200

Po pierwsze skąd ty możesz to wiedzieć. Może ktoś będzie chciał coś dopowiedzieć.

A po drugie twoja chęć zamknięcia tego tematu jest nie na miejscu o tym powinien zadecydować sam zainteresowany czyli cedropedro , czy wystarczy mu taka ilość opini na temat podanych kart graficznych czy nie.

Dlaczego, to i ja dopowiem - jutro i pojutrze, też jest dzień i przyjdą userzy z nowymi pomysłami! Nie ma tak i nie było, by dwóch userów decydowało o wyczerpaniu tematu i to po paru godzinach jego bytności na Forum! :evil:

A o zakończeniu tematu decyduje sam właściciel lub moderator! :evil: Nie mówiąc już o tym, co komu przeszkadzają dalsze opinie… :evil:

Gefroce 3 odpada kumpel go ma i nie jest za dobry :slight_smile: ale da się pograć jeszcze w gry :slight_smile: 9100 jest podobny możliwośćiami do 3 ti najlepszą zdecydowanie karta jest ti4200 zachwalana przez tych co ją posiadają jest wydajna w grach z direct 8.1 w 3d marku 01ma cos koło 12 tyś co prawda w marku 03 ma dużo mniejszy wynik ale to oczywiście z tego powodu że nie obsługuje directX9

A jakieś szczegóły typu wyniki tych kart w 3D Mark ITP… ??

Gf4 Ti 4200 128/128

Dobre chłodzenie i go kręcisz i kręcisz :slight_smile:

Nie ma co się zastanwaiać.

A jak Vmoda siepniesz to juz bedzie git tylko to trza sie znać na Vmodach

Kupiłbym sobie RADEONA 9550 ale to ma AGP8x a u mnie jest max 2x(AGP ver 1.0), a pomiędzy ATI 8500 a GeForce 3 Titanium (wiem że te kartu na bank będą działeć). A z tych króra lepsza?

Topic oczyszczony z bzdurnej dyskusji OT