Która karta graficzna lepsza?

Więc tak,na laptopie mam intel r hd graphics a na kompie geforce 210 1gb .Wiem ,że te karty to 2 gówna,ale kompa kupuje dopiero za pół roku …Pykam głównie w the sims 3 a i tak na laptopie muli troche ( 3gb ram i 2 rdzenie 2.53 ) A na kompie (1gb ram i procek 2 rdzenie 2.3 ) Jak dokupie do kompa 2 gb ram to będzie ts3 lepiej chodziło niż na laptopie ?

Napisz dokładnie co to za karta Intela.

Może tak, może nie. Podaj dokładną specyfikację laptopa i komputera to będzie łatwiej ocenić.

Laptop : Procesor 2 rdzenie 2.53 ( nie pamiętam nazwy ) 3GB ram,u Intel ® HD graphics .Sprawdzałem w programie gpu-z i tylko tak nazwa była …

Komputer : AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHZ. 1GB ram .Geforce 210 . Czy jak dokupie 2gb ram to będzie lepiej komputer chodził ?

Jeżeli chodzi ci o gry to samo dokupienie ramu niewiele zmieni, problemem jest słaba karta graficzna.

Tak,ale the sims 3 nie jest grą strasznie wymagającą i w wymagające gry nie gram.Ta karta ma 1gb ram a ta intel na laptopie 128,ale ram jej dokłada mb .Więc nie wiem czy gra będzie lepiej chodziła. I dlatego się tu pytam,czy gra będzie lepiej chodziła na komputerze niż na laptopie .

Na kompie będzie lepiej chodziła.

pcety są wydajniejsze od laptopów.

możę i the sims3 nie jest wymagającą grą zależy dla kogo ale ta twoja karta wogóle się do gier nie nadaje więc nie ma się co dziwic;]

1 GB ma karta rozumiem ale ramu w pc też masz 1 gb;] to może być za mało jak byś miał przynajmniej z 2 gb różnica by była chodz nie wielka ponieważ karta do gier się wogóle nie nadaje to że ma 1 GB pamieci nic nie znaczy;] nie jedna karta z 256 MB jest wydajniejsza;]