Która karta graficzna mocniejsza pod gry

Witam, mam do wyboru AMD Radeon HD 6800 Series oraz ATI HD Radeon 4800 Series.

 

 

Czy ATI oraz procesor Intel mogą się kłócić? Tzn. że będą wywalały mi blue screeny ?

 

 

Jeżeli wywala mi blue screeny z kodem 0x00…1E oraz 0x00…50 oraz 0x000,0001D oraz 0x000…119 oraz 0x000…190? Że błąd kostki ram,żle wpięta czy może płyta główna do wymiany. Z góry dzieki.

Teoretycznie HD6800 będzie lepsza ale napisz dokładny model.

 

Nie.

 

 

Screen z HDTune zakładka Health dla wszystkich dysków. Ściągnij zainstaluj HWINFO odpal zakładkę Sensors nie zamykaj odpal grę pograj z 5 min wyjdź zrób screeny (klika zapewne) żeby było całe okno Sensors wszystkie temp. Wrzuć screena z Bluescreenviewer. Napisz markę model zasilacza odczytując jego oznaczenie z naklejki na nim tak trzeba wziąć śrubokręt i otworzyć obudowę. Przeskanuj pamięć memtestem. Zrób bootowalnego pena (sam się praktycznie zrobi). Włóż pena odpal imageUSB na górze w oknie zaznacz pena i naciśnij Write to UFD. Później zbootuj pena tak jakbyś bootował płytę z Windowsem. Czekaj póki pass będzie 3. Oczywiście jakby Ci się pojawił choćby jeden errors to nie musisz czekać do 3 możesz przerwać skanowanie pamięci.

http://www.hdtune.com/files/hdtunepro_560_trial.exe

Model dokładny karty graficznej to HD 6870.I czy ta zmiana będzie odczuwalna ? Bowiem ta karta ( AMD RADEON ) spaliła mi się,kupiłem nową tą ATI, i sie zastanawiam czy gdy bd gral np w FIFE 14, to będzie to strasznie odczuwalne, czy tez nie.

Ati AMD to jedno i to samo.

 

Zmiana ale skąd mam wiedzieć jaką miałeś starą kartę?

 

Pewnie przez “markowy” zasilacz więc nowa spłonie jeszcze szybciej :diabel: