Która karta graficzna- Wybór między 8800GT a X1950XTX

Witam za jakiś czas może dwa miechy mam zamiar kupić nową kartę graficzną i zastanwiam się którą wybrać. Mam dylemat między Geforcem 8800GT a Radeonem X1950XTX. Którą karte wybrać??

jeszcze nie ma takiego

podaj fundusz, i kofing kompa

Jedna literka zjedzona sorry :slight_smile:

Konfig:

Gigabyte M55S-S3 na nForce 550

AMD Athlon 64 X2 4,2 GHz

2x Kingston 1GB 800 hz

Amacrox WARRIOR AX400-PNF

Wydaje mi się że jescze płyta główna do wymiany. Myśle że tak z 1500 zł ale dwa miechy to stanieją

Jak chcesz ja bym zmienił na Abita Kn9 nf4

za 2 miesiące, 8800gts lub ATI HD 2900XT

i zasilacz Amacrox Frei Erde 500W

ja radze poczekać na Radeona HD 2900XT, bo z testow krazacych w sieci mozna zdecydowanie stwierdzic ze ten zjada na surowo 8800GTS :stuck_out_tongue:

test4.JPG

Zgadzam się…

A dziś nie miało być premiery 8800Ultra? :stuck_out_tongue: Fakt, że półka cenowa chyba nie ta :P, ale czy znane są już ceny układów ATI?

Poczekam i zobacze jak będą sie prezentowały ceny i te nowy układy graficzne ATI

Ja poczekałbym do oficjalnej premiery nowych kart AMD (ATI) i na oficjalne wyniki.

A oczekując zmieniłbym płytę (na taką jak wyżej podaną) + zmieniłbym zasilacz bo 350W to za mało z kolei propozycja Tobiego to jednak za dużo ja proponuję coś pomiędzy czyli zasilacz o mocy 450W.

No-name :?:

Kup 300W ale porządnej firmy to się nie wybuchnie :roll:

Tak, szczególnie do karty pokroju X1950xtx lub 8800gts

Jak nie wiesz to nie pisz bo ludzi w błąd wprowadzasz

Kto powiedział że “no name”, ma się rozumieć że porządnej firmy Amacrox, Tagan, Topware, BeQuiet, Antec, Enermax, Evermax generalnie coś co sprzedaje zenfist.pl.

Kubinho dziecko stonuj trochę. Mnie na tym forum jeszcze nikt nie musiał wyprowadzać z błędu czy poprawiać. A wiedzę to ja posiadam z całą pewnością w tym zakresie przekraczającą twoją co widać po tym że po raz pierwszy zauważam twoją obecność na forum. A obecność na forum( w postaci udzielania rad a nie zadawania pytań) uważam za wyznacznik poziomu wiedzy.

300W do tych potworów? to tak jakby szczerbaty sie na suchary porywał :? do tych (prawie) topowych modeli R600 i G80, to conajmniej 400-450W

Myśle, że starczy AMACROX AX450-PNF lub Fortron Blue Strom II 500W

A płyte tak jak wcześniej Abit KN9 lub jak masz kasy to coś od DFI i wykręcić ile się da :lol:

450W starczy. Takie zasilacze odpowiedniej marki spokojnie sobie z G80 poradzą. Nawet z Ultrą :wink:

Wystarczy zdecydowanie…