Która Karta jest lepsza?

Siemka Mam do was pytanie a mianowicie chciałbym porównać dwie karty graficzne pod względem gier i ogonie:

GeForce TI 4400 128 MB DDR czy ATI RADEON 9200 SE 128 MB DDR ?

Proszę o opinię.

Zdecydowanie GeForce TI 4400 128 MB DDR

radek lepszy ja popylałem na nim w doom 3 i quake 4 i było spoko karta pracowała cicho co do grzania się to tez nie narzekałem

To, że “popylałeś” sobie w Dooma i Quake to nie znaczy, że ten Radeon jest lepszy.

lepszy nie lepszy ale co dla kogo dla mnie Radki są najlepsze bo zawsze miałem

oczywiście GeForce lepszy :slight_smile: ten Radek to jeden z najsłabszych z możliwych, w ogóle wystrzegaj się kart z dopiskiem SE lub HM(hypermemory) zazwyczaj są na 64bitowej szynie pamięci a te z HM jeszcze Ci żrą pamięć systemową.

:x

9200se nie nadaje się do gier 64 bitowa szyna.

ja miałem 126/126 nie mieliście jej więc się nie odzywajcie każda grę do grudnia 2006 roku odpalałem i grałem

Jak juz 128/128. frutis sie nie pytał jakie Twoja karta uciągnie gry tylko sie pytał która karta jest lepsza a wiadomo, że GeForce

Widze, że zdania są podzielone :slight_smile: Ale uwierzę tym co mówią, że GeForce jest lepszy :)P.S. A jak to będzie wyglądać w systemie Windows Vista …

Ech, eksperci - lepsze bo mam… ech… tak jak kiedyś wielu prawiło, że Pentium 4 o niebo lepszy od Athlonów bo o jakiś 1GHz szybciej taktowane i jeszcze ja go mam - czyli jest najlepszy…

Ja polecam GeForce’a, wprawdzie starszy przez co wspiera szprzętowo starsze wersje API graficznych, jednak był to produkt z wyższej półki, a Radek 9200se jest wprawdzie nieco nowszy, ale maksymalnie okrojony z wydajności + sterowniki ATI są… mniej dopracowane… w każdym razie ATI ze sterowników nie słynie.

Poza tym ludzie, nauczcie się że “lepszość” to odczucie subiektywne, a za to np. wydajność można zmierzyć i porównywać ;]