Która karta lepsza

Mam pytanko,chce kupić karte grafiki lecz niewiem jaką.Mam na uwadze gf5500 lub radeona 9550 obydwie mają 128mb\128bit taktowanie 400mhz i ramdac 375mhz(gf) i 400mhz(radeon). Z góry dziekuje jak by mi ktoś doradził albo podał jakąs dobrą strone z testami kart grafiki :smiley:

Moim zdaniam lepszy jest Radeon.

Radeon bez dwoch zdan ,tylko ze wersja Saphire lub Gigabyte

dobre do OC po flashowaniu BIOSU od 9600XT masz

8 potokow :smiley: :smiley: nakladasz radiatory na RAM

ten wentyl co ma Saphire na GPU mozna zostawic bardzo dobry

w Gigabyte do wymiany od razu jak chcesz OC ostrzej

:wink: :wink:

Była ostatnio dyskusja na temat Radeona, poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 7851#97851

Tak radeonki sa najlepsze! !!

:shock: ze jak ?

mozna wiedziec skad posiadasz takie źródło ? bo R9550 niema zablokowanych potoków :? R9550 to układ R9600 z obniżonymi zegarami, a kreci sie lepiej niz standardowy R9600 :smiley:

max1 patrzaj na podpis :slight_smile:

heheh a : MARIO :: z takich INFO: ze w 9550 masz tylko 4

sam sobie sprawdz no chyba ze masz wersje LE Extreme cos takiego to inna sprawa

sama to robilam to wiem bo kupowalam ostatnio Saphire

i zmodowalam go na 9600XT i ma 8 potokow

radiatory miedziane na ram no i oczywiscie

i rulezz OC

9600XT

to niejest zwykly 9600 czy 9600 PRO

i tu sie mylisz :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

czyli gf5500 wogóle odpada z tego co piszecie,ten radek jest za 260pln,ja obecnie mam lipnego gf4 440mx,szczerze mówiąc smiga jak głupi ale niema pixela i vertexa 2.0. To jednak radka kupie. Aha mam jeszcze pytanko co do podkrecania—czytałem na forum ze jak sie podkreca omegami to gry ponoć niechodzą i komp sie resetuje,prawda to???

jak bedziesz podkrecal to daj znac i zakup sobie radiatorki od razu z tasma 3M miedziana

no i Gigabyte ten radiator lipny ma

tez od razu do wymiany jak chcesz uzykac niezly rezultat

umnie na radziu pierwsze arty wyskakuja jak ustawie pamieci na 390@540, i to nie odrazu sypie bledami, tylko w grocie z trolami, bo na pierwsyzch dwóch testach sie nagrzewaja, a na trzecim juz sa gorące :stuck_out_tongue: ale jeszcze powalcze :smiley:

co do radiatorka na rdzeniu w radku od GB, to ciezko jest cos sensownego dobrac, bo zablisko rdzenia sa kondensatorki, a i rozstaw dziur na montaz niezaciekawy :confused:

To jak zdąże to dzisiaj jeszcze kupie tego radeona 9550 tylko niewiem czy Saphire czy gigabyte niewiem jakie są :smiley:

Gigabyte ATI Radeon 9550 128 MB ->>> POLECAM

:twisted:

Saphire ma dobre to ze bardzo wlasnie dobry ma wentyl do OC i jak kupujesz Saphire to z pamiatkami elixira sa lepsze niz samsunga mniej sie grzeja i wiecej uzyskasz nawet o 30 MHz :smiley: :smiley:

Gigabyte to tylko Hynixy bo sa jeszcze jakies lipne nieraz sie zdarzaja

tak jak mowi :: MARIO :: dlatego ja kupilam Saphire dzis wam powiem jak sie bedzie sprawowac po tym OC bo teraz ladnie zapakowane

w pudelku juz z flashowana itd. czeka do wieczora hihih

Radeon Chyba Lepszej Karty nie ma ;] :smiley:

ma X850 :stuck_out_tongue:

Aktulanie furorę robi karta GF 6200…przy odrobinie wiedzy można zyskać ponad 100% przyrost możliwości…sam miód dla “podkręcania”…“za grosze” kupujemy kartę która nawet czasami prześciga GF 6600…

tylko z tego co wiem to GF6200 jest na PCI-E ? a nieoplacalne jest zmienianie plyty z gniazdem pci-e, bo wydajnosc prawie jak agp, poprostu nowe złącze i wiecej lolków sie nabiera ze to neiwiadomo co jest, jak sie ma plyte z w/w gniazdem :stuck_out_tongue:

ciekaw jestem jakie wyniczki na tym R9550 masz skoro ma 8 potoków :>

ja w 3dmarku2oo3 mam niecale 3k, na Twoim zmodowanym radosławie oczekuje wyniku ok. 5-6k

Zgadzam się z “Dudą” mam “radka” radeona już 1.5 roku

i działa super :!: :!: Polecam i grafika jest owiele lepsza w grach

Niż przy GFX

Kamcia pochwal się wynikami tego radeonka. Ja mam 9550 XT GeCube i mam 3300 pkt w 3dmarku03. Ten geforce 6200 nie jest przede wszystkim taki tani jak radek a i nie wiadomo czy wyjdzie na agp a jak ktoś nie ma złącza PCI-E to zamiast płyty głównej wymieniać dołożyć do karty lepszej :slight_smile: