Którą karte grafiki wybrać

ile masz ramu i jaki procesor?

wg mnie odpowiednia będzie ta hd3650.

ale radzę zmienić zasilacz, ot chociażby na jakąś delte 400W z allegro.

Zasilacz prędzej się zes…marka niż pociągnie dowolną z tych kart.

Na pewno nie na Delte. To teraz jedne z najtańszych i najgorszych zasilaczy.

a co polecasz mistrzu z tanich pozycji?

OjzoN , masz dobrą płyte do kręcenia. Pociśnij trochę z tym athlonem, coś tam napewno podkręcisz i bierz tego 3650 :slight_smile:

Lepiej byłoby ci wymienić całą platformę.

Za zasilacz z podpisu zapłaciłem 65 zł. Jest na pewno dużo lepszy od Delty. Nie mówie, że jestem jakimś tam ‘fanem’ Chiefteca’ (bo nie lubie, jak ktoś pisze: ‘Bierz szefa…’), ale zasiłka porządna i dość cicha.

Niestety ciebie zmartwię, Delta robi Chiefteci, Delta też cichy zasilacz i porządny.

Tak samo FSP Fortron robi Amacroxy, Bequiety i Modecomy MC.

W takim razie dlaczego delta kosztuje 30zł. Tyle co inne tanie {ciach}?

bo to są leżaki pomagazynowe.

Zobacz co tu pisze

http://zenfist.pl/chieftec-gps400aa101a-bulk-p-210.html

No i co z tego, że Delta jest producentem? Alfy Romeo też robi Fiat (Ferrari również należy do tej firmy). Chodzi o jakość użytych komponentów, sposób działania (projekt, zabezpieczenia itd.).

Fortrony też całe {ciach} kosztują, a są dobrymi zasilaczami.

Boże nie myślałem, że to kiedykolwiek padnie z moich ust :stuck_out_tongue:

asus robi asrocka i co, też dobre płyty(asrock oczywiście) :stuck_out_tongue: (a może były dobre :stuck_out_tongue: ) :smiley:

to, że taniej jest sprzedawane z produkcji markowego producenta to co już ma być szajs?

a napoje z biedronki? produkcja hoop, nalepka biedronkowa…

ASrock nie jest zły, tylko Asrock jest do bólu budżetowy.

Wszystko co ma znaczek biedronki jest do niczego. Spójrzcie sobie na tą Deltę. Stary typ obudowy. Wiatrak 80 mm. No ale jak ktoś chce, to proszę bardzo. Co mnie obchodzi, czy ktoś w kompie ma zasilacz Codegen, Delta, czy Touch Me.

No i co z tego że ma wiatrak 80 ? Popatrz sobie na tego “Antec-a” http://zenfist.pl/antec-earth-watts-500w-p-1306.html wg. ciebie są to kiepskie zasilacze ?

Ech… I nie przetłumaczy mu, że Delta jest producentem markowych zasilaczy…

Niestety ale Delta to nie to samo co Codegen, Tracer czy Touch Me.

Delta to jest to samo co Chieftec tylko logo inne.

Co wy bredzicie. Większość z was na oczy tego zasilacza nie widziała, tylko opiera się na opinii forumowiczów (którzy tak samo nigdy go nie widzieli). Ja wiem co to za wyrób. Niedawno namawiano mnie na ten zasilacz i go kupiłem (dzięki takiej fachowej radzie jak wasza), okazało się, że kable są za krótkie (jeszcze krótsze niż w Tracerze). Szybko dałem go bratu i kupiłem to co mam w podpisie. A sam zasilacz trzymany w ręku nie robi wrażenia. Wygląda dosłownie tak samo jak mój stary Codegen sprzed prawie dziesięciu lat. Ojzon - nie daj się nabrać na zasilacz za 30 zł.

To nie nasza wina, że kupiłeś jakąś podróbkę.