Którą konsolę wybrać

Witam wszystkich! Na wstępie zaznaczę, że jeżeli nei ten dział to proszę o przeniesienie :wink: Niedawno zostałem zapytany o polecenie konsoli, wybór jest między nowym xbox’em 360, xbox one oras PS4. Przede wszystkim chodzi o to, aby konsola obsługiwała zarówno nowe jak i starsze tytuły oraz aby była w miarę przyszłościowa. Jeśli ktoś ma również jakieś ciekawe zestawy z jakiegoś sklepu to poproszę, jedynym warunkiem są 2 pady! :smiley:
Z góry dzięki i pozdrawiam!

Jeśli nowe i starsze tytuły to Xbox One wydaje się najsensowniejszą opcją ze względu na kompatybilność z naprawdę pokaźną ilością tytułów na Xboxa 360.

ja na Święta musiałąm rozeznać sie w temacie gdyz kupowąłam konsolę dla syna…po bardzo wielu rozmowach z mnóstwem meżczyzn przede wszytskim :wink: gdyż to głównie Oni są używtkopwnikami nikt nie polecił mi innej niż ps4…już wchodzi nowe ps…najwiecej jest gier, są tańsze niż na xboxa, i wszyscy którzy mają są zadowoleni. tak naprawdę xbox jest chyba raczej dla osób które chcą mieć kinecta, ale są tylko 3 gry na to, wiec bez sensu, sam kinect tez drogi, więc syn cieszy sie od Świąt konsolą ps4:)

No xbox 360 był strzałem w dziesiątkę. Mimo błędów i głośnego chodzenia to była super popularna konsola, ale teraz chyba lepiej wypada ps4. Zresztą na pstore można nawet za grosze zakupić gry z ps2 :slight_smile: :slight_smile:

Przede wszystkim zastanów się jakie exy Cię interesują. Sam z doświadczenia wiem że lepiej kierować się tylko nimi. Co do tego że chcesz grać także w starsze gry to TYLKO XBOX ONE. Ma on funkcję wstecznej kompatybilności więc jest to jedyne wyjście.