Która lepsza sieć

Ja do Play nie jestem przekonany - nie wierzę, żeby tak “bez haczyków” dawali 29 gr/min do każdej sieci i 9 gr za SMS. Coś mi tu podpada, musi gdzieś być hak…

Namów innych, żeby mieli Play i wszyscy będziecie mieli tanio.Nie ma żadnych haczyków. :slight_smile:

Orange Pop - Jestem tam od 7 lat i jestem w pełni zadowolony.Obecnie min w pakiecie kosztuje 10gr do sieci poza bodajże 29gr tylko do play drogo.Mozna sobie rowniez wykupic pakiet po groszu sms.Tak w ogóle pakietów jest od groma kazdy znajdzie cos dla siebie.

Również polecam Orange, jestem w tej sieci od 3 lat. Do tej pory nie miałem problemów, a ceny przyzwoite.

w orange jest najdrożej!! Ceny za telefon są po prostu śmieszne!! I co z tego że byłem stałym klientem przez 4 lata skoro za przedłużenie umowy proponowali mi telefon taki jakbym był nowym klientem?? I ogólnie mało promocji… Zasięg 3G słaby… już play ma lepszy.

Z tymi telefonami to faktycznie prawda. Inne operatorzy oferują lepsze. Mam nadzieje, że za rok to się poprawi. (kończy mi się umowa :-)) A co do zasięgu to akurat u mnie ściąga 3G.

Orange jest jedyną siecią która oferuje telefon za złotówkę przy miesięcznym zobowiązaniu około 16 zł tak więc nie ma się co dziwić że nie jest to górna półka.

Co to oferty w żaden sposób nie ustępuje innym sieciom.

Rozmowy w sieci i stacjonarne już po 10 gr do innych 29 gr

smsy po 1 gr do sieci

dużo promocji i pakietów. W Orange jestem już około 9 lat i była tylko jedna sytuacja przez kilka miesięcy że oferta na kartę była droższa od konkurencji. Był to okres kiedy przestała istnieć idea a powstało Orange. Później wszystko wróciło do normy a nawet ta sieć stała się bardziej konkurencyjna. Jeśli masz sporo numerów orange to ta sieć będzie dobrym wyborem

Play jest najlepsza oferta jak na razie smsy za darmo do wszystkich sieci po doładowaniu 5zł 500smsow przez 5 dni 30 zl 3000smsow przez 30 dni ważne .

jeszcze można zastanowic sie nad 36,6

co oni rozumieją pod tym zapisem? jeśli w danym miejscu mam zasięg z plusa czy z jakiej oni tam sieci korzystają a nie mam z p4 to ta promocja już mnie nie dotyczy?

Dotyczy.

Wątpliwosć zw. z tym punktem regulaminu była rozwiewana już nie raz, chyba nawet sam rzecznik PLAY zabierał głos w sprawie.

Po prostu tak durnowato zostało to sformłuowane :slight_smile:

Play jest teraz najlepszą siecią dla młodych ludzi, którzy chcą mieć fajny telefon tanie sms i rozmowy, orz internet za rozsądną cenę (choć w porównaniu z orange UK jest nadal drogoo). Play jeśli chodzi o internet ma zadedwie 50% porycia kraju… nie jest źle jest raz jest nie ma… I ważne że sieć nadal się rozbudowuję,

Niby dla czego jest najlepszą siecią dla młodych ludzi? :o Jest dobra dla wszystkich, a internet z mobilnych ma najlepszy Plus.Play mógłby w końcu korzystać ze swoich nadajników, a nie ciągnąć od Plusa.

Plus i najlepszy internet?? chyba sobie żartujesz!! Play ma najlepszy! limity są wystarczająco duże 10GB na miesiąc to wątpię żebyś wykorzystał w miesiąc… Spróbuj sobie plus (net) na abonament wziąć… można zbankrutować a limit tylko 1GB! !!

Play też ma własne nadajniki, ale lepiej wychodzi żeby korzystać z plusa niż własne stawiać.

Z tym akurat jest różnie i raczej wręcz przeciwnie niż piszesz. Play ma spore problemy i często są kłopoty z podtrzymaniem sesji i z prędkością.

Ja takich problemów nie ma :stuck_out_tongue:

ale w żadnej sieci nie masz tak dużego limitu… i 1gb to normalnie śmiech na sali jest… i to jeszcze za 50 zł… może ci się udało uzyskać te 7 mb ale jest sobą 1 na 200

play ma 10/10 jeśli chodzi o cenę i jakość