Która lepsza sieć

(Decyng11) #1

witam mam pytanie która sieć byście mi polecili 36i6 simplus sami swoi czy orange pop ????

(natus08) #2

Zależy do czego ??

Byłem parę lat w Simplusie, teraz mam mixPlus'a. I jestem od zawsze zadowolony.

W simplusie możesz wybrać sobie 7 swojaków, czyli 7 osób do których dzwonisz i piszesz znacznie taniej - sms 1gr a rozmowy już nie pamiętam.

Ogólnie są tam jeszcze jakieś pakiety.

A jeśli chcesz na dłużej wiązać się z operatorem to polecam mixPlus. Za 10zł miesięcznie możesz darmowy numer sobie włączyć, piszesz i dzownisz ile chcesz za darmo. Reszta pakietów po 5zł kosztuje. Ja miesięcznie jak doładuję 30zł to spokojnie mi to wystarczy.

(Decyng11) #3

aha ja bylem w simplusie i teraz jestem w 36i6 na początku było tania i fajne pakiety a teraz sie zrobiło h****o i niewiem gdzie teraz przejść

-- Dodane 08.08.2009 (So) 14:04 --

ja dużo pisze i troche dzwonie :stuck_out_tongue:

(natus08) #4

Napisz do jakiej sieci piszesz, czy tylko do jednej osoby ?

Tak jak mówiłem, jeśli znajomi są w sieci Plus (sami swoi, simplus, plus abonament, 36i6) to wybierz simplus. Zawsze te 7 osób możesz wybrać. I po 1gr sms. Nie wiem czy Tobie to będzie odpowiadać, najlepiej jeszcze w salonie się zorientować.

A jeśli tylko np z dziewczyną piszesz to weź sobie mixa. Tam można darmowy numer i dalej jeszcze jeśli chodzi o rozmowy to: weekendy i wieczory taniej 5gr za min 5zł. Ewentualnie 500sms za 5zł. Jest też za 10zł pakiet 40gr do wszystkich sieci.

Chyba, że to inne sieci, to zawsze przecież jakaś kasa zostaje na koncie.

W Orange Music byłem 3 miesiące dopóki mnie orange nie okradło z kasy. Chociaż naprawdę fajnie tam mają. Jeśli zamówisz przez internet starter orange music to wybierasz sam numer po 2-3 tygodniach przysyłają Ci dopiero starter ale za to masz: doładujesz tel za 25zł i dodatkowo 12.50zł dostajesz :stuck_out_tongue: w tym również pakiet 500smsów do orange i 200smsów z bramki, które i tak można z fona wysyłać.

(Decyng11) #5

ja pisze często do plusa i orange w 36i6 za doladownia byly smsy do wszystkich sieci ale chybe przejde do simplusa ale jaka taryfę wybrać ???

(Moja Poczta7) #6

Wybierz Play Fresh na kartę.Masz tanie smsy 9gr do wszystkich i 29gr do wszystkich za minute.

(Decyng11) #7

ale inni maja drożej :stuck_out_tongue: a pozatym nie lubie play mialem kiedyś

(natus08) #8

W simplusie ja miałem taryfę team7 i tam właśnie jest 7 tych wybranych osób (za wprowadzenie numeru - żeby było taniej płacisz jednorazowo 2zł tylko jeden jedyny raz od numeru, chyba ze go usuniesz to kiedyś tam znów zapłacisz). Innych taryf nie znam i nie pamiętam.

Tutaj http://www.simplus.pl/m.do?idx=143 możesz popatrzeć albo idź do salonu i doradzą Ci :stuck_out_tongue:

(Decyng11) #9

a ta nowa taryfa jest opłacalna ????????

(natus08) #10

Hmm nowy simplus ? Zależy do jak wielu osób piszesz. Jeśli zmieszczą się w 7 to ten team 7 bo płacisz zawsze 1gr. A w nowym simplusie kupujesz pakiet 500smsów za 5zł tak jak w mixie.

(Decyng11) #11

dziex za pomoc

(Kubanczyk93) #12

ja mam w play fresh i jest spoko. doladuje za 30 zeta mam 3000 sms za free w ciagu miesiaca .min 29 groszy. i nie musze sie martwic ze mi konto zablokuja.... bo mam po kazdym doladowaniu 365 dni:P

(Ctr) #13

Może heyah?

(dawidos) #14

Z Simplusem jest zonk, bo taryfy Team 7 nie można już uruchomić, a teraz kupując nową karte masz od razu nową taryfe Simplus i nie można wrócić do poprzedniej. Ja na nową taryfe nie narzekam. Nigdy nie miałem problemów z Plusem.

(sla17) #15

Orange - tata kiedyś miał Plusa i mu kasę zjadało, a nic nie włączał.

Era u mnie ma kijowy zasięg, Plus i historie ze zjadającymi środkami - Orange i Play, ja bym się kierował bardziej w te sieci.

BTW : jestem w Orange ponad 2 lata i nigdy nie miałem problemów.

(Decyng11) #16

nie idę do heya bo tej sieci nie lubię

(Dawid 9878) #17

jestem w orange 4 lata i jest dobrze polecam ORANGE

(Tabo89) #18

Ja od zawsze jestem wierny - najpierw Idei a teraz Orange :wink:

Zdecydowanie polecam, to nie są złodzieje.

(Moja Poczta7) #19

Play Fresh jest najlepszy.29gr. za minutę i 9gr. za smsa. :slight_smile:

(Tomson 13ck) #20

Play fresh jest najlepszy, ale niech weźmie taką sieć do których inni będą mieli tanio, bo do play chyba wszystkie sieci mają min. po 70gr.