Która mapa najlepsza?

Zastanawiam się który program do nawigacji jest najlepszy do nie dawna myślałem, że TomTom, ale słyszałem wiele dobrego o MapieMap.

nie mam porównania bo nigdy z owych map nie korzystałem ale moge Ci tylko powiedzieć z włąsnego doświadczenia że AutoMapa zawsze doprowadziła mnie pod sam dom, pozdro

Choć jak dotąd nie miałem okazji korzystać z nawigacji satelitarnej, to mogę wypowiedzieć się na podstawie testów przeprowadzonych przez ekipę programu “Gadżet Laboratorium” z TVN Turbo. Testowali oni w centrum Warszawy nawigacje marek TomTom i Mio. W miejskim gąszczu Mio poradziło sobie o wiele lepiej. Nie wydawało błędnych komend i dowiozło prowadzącego do określonego miejsca o kilka minut szybciej niż konkurent. Polecam Mio. :slight_smile: Jeśli chodzi natomiast o MapaMap, to niestety nie mogę się wypowiedzieć. :slight_smile:

Jechałem kiedyś ze znajomym, który korzystał z TomTom. Trasa wiodła przez miasta i miasteczka… wiadomo jak to w drodze :slight_smile: System spisywał się dobrze, czasami zamiast ronda pokazywał skrzyżowanie bo mapy miała nieaktualne i zgubił się na końcu na małej uliczce w niewielkiej miejscowości turystycznej. Ogólnie system - dobry, nie wiem jak w odniesieniu do innych.

Ale chodzi Ci o gotowe urządzenia GPS (PDA), czy mogą byś mapy instalowane do natebooka?

na Polskę nie ma lepszej niż AutoMapa przetestowałem na długie trasy, co do Europy proponuje iGO na tej bylem w Holandii :slight_smile: