Którą mysz do grania wybrać?

Witam. Chciałbym kupić nowego gryzonia do gier i zastanawiam się nad 3 modelami (aczkolwiek wcale nie tylko na tych sie skupiam i inne propozycje też są mile widziane) Steelseries XAI i Kana z tej samej firmy oraz Logitech G500. Proszę o pomoc w wyborze lub też podaniu innych przykładów myszek (ale muszą mieć boczne przyciski) :slight_smile:

do jakiej kwoty chcesz tą myszkę?

Ciężko powiedzieć myśle że 300 zł maksymalnie ale ewentualnie można trochę przekroczyć .

Jak ci zależy na bardzo dobrej myszce i chcesz na nią przeznaczyć znaczną kwotę, to nie opierałbym się tylko na poradach w sieci, ale podjechał do normalnego sklepu i “przymierzył” najpierw kilka modeli, a dopiero później kupił tam, gdzie jest najtaniej, chociażby na allegro. Co z tego, że myszka będzie technicznie na najwyższym poziomie, jak ci kompletnie w ręce nie będzie leżeć?

Ja kupiłem myszkę a4 x7 750bk z regulacją dpi + program oscar za 50 zł nowa na allegro. Do gier idealna.

Ja za to polecę Razer DeathAdder Respawn.

Sam posiadam - naprawdę solidna mysz. Ja mam już ją ze 2 lata - starszą wersję gdzie DPI sięga 1800. Póki co nie miałem żadnych problemów z nią. Ta oferta jest całkiem dobra, koszt myszy z przesyłką ok. 200 PLN.

Miałem już Deathaddera :smiley: