Którą myszkę do Cuonter Strike? X-718 BF czy X-750 BF?

Którą wybrać? Gram głównie w cs 1.6

X-750 BF SNAKE?

Link

X-718 BF?

link

http://www.allegro.pl/item270082711_x_7 … gacze.html

Lepsza ta.

Zwykła X-718 (bez 3x fire) 8)

x-718 BF jeśli podoba ci sie kolorystyka jeśli nie to F :wink:

B odpowiada za pokrycie…

Podobno w 750 kursor sie gubi…

a ktoś ma jakąś z tych myszy i gra w cs’a?

ja mam x-750BF i gram w Cs na czułości 2500dpi POLECAM.

A da sie jakoś zdezaktywować ten przycisk do zmiany rozdzielczości?

Ja mam X-718 i gram w CoD2 - mysz spisuje się na medal 8)

Dwie myszki ogólnie nie są jakieś najlepsze, ale bierz 750, gdyż ma ona laser z g5 :wink:

owca pewnie, że sie da, ale po co??

Bo wydaje mi się że czasem będę go przez przypadek naciskał

Ja jako użytkownik X-750BF tylko ją mogę polecić. Korzystam z niej ponad pół roku i jestem zachwycony. Precyzja jest niesamowita. A kupiłem ją specjalnie dla C-S. Przyciskiem do zmieniania DPI się nie martw, nie przeszkadza on w użytkowaniu ani nie naciska się go przypadkowo. A jedynie może bardzo pomóc w grach. Polecam do tego podkładkę StellPad QCK i to jest zestaw wspaniały. Nie żałuje wydanej kasy. I nie zastanawiaj się nad 718, bo tryb 2500dpi bardzo Ci się przyda.

No to cóż. Jestem prawie zdecydowany. Ma ta masz jakieś wady?

Podkładkę będę miał Sharkoon Xurface

Ja nie mam podkładki smigam normalnie po blacie biurka.

No dobrze, a jakieś wady są?

Wady X-750BF? hmm, osobiście nic nie znalazłem, ślizgacze są naprawdę dobre, myszka sama płynie po podkładce. Jedyny minus jaki może być to mała ilość miejsca dostępna na ruchy myszą, bo można tak się rozpędzić że miejsca braknie :stuck_out_tongue: Cienki kabel jest bardzo wygodny i miękki, mysz pewnie leży w dłoni, ręka się nie poci ani się nie ślizga. Guziki są łatwo dostępne. Dodatkowo programowanie przycisków też jest dobrą rzeczą. Materiał się nie ściera, guma na kciuk jest bardzo mądrym rozwiązaniem. Czyli same plusy jak dla mnie a zero minusów. Może jedynie ciężar, ale dzięki ślizgaczom tego nie da się odczuć.

No to dobrze. A mógłby mi ktoś zmierzyć tą mysz w najwyższym miejscu?

Też się zastanawiałem pomiędzy A-Tech, ale wybrałem Fatal1ty :stuck_out_tongue: Oprócz tego że ten ciężarek rusza się w środku (ale to już naprawiłem) to wszystko jest idealne =]

Fatal1ty kompletnie mi się nie podoba. Kanciata jakaś :stuck_out_tongue:

Z fatal1ty wystarczą mi słuchawki :stuck_out_tongue:

To jak z tą wysokością myszy?

A nie możesz się przejść do sklepu i sobie zmierzyć ?

U mnie w co drugim sklepie z częściami komputerowymi i w marketach są te myszki, więc chyba nie trudno się przejść i sobie zobaczyć co i jak.

Nie wiem jak Ty, ale ja nie przymierzając sobie osobiście myszki do ręki, nic bym nie kupił, nawet jakby ktoś to najmocniej zachwalał.

Myszka to wybór indywidualny, każdemu pasuje coś innego, więc zachwalanie czy negowanie większego sensu niema.