Którą myszkę wybrać?

Witam

Szukam dobrej myszki do fps-ów przejrzałem już sporo tematów i jak na razie udało mi się wyłonić trzy myszki które uważam za najciekawsze.

Roccat Kone Plus

Logitech G700 jest bezprzewodowa ale może też działać na kablu

SteelSeries Xai

Najważniejsze żeby był w myszce sensor AVAGO ADNS 9500 a te trzy mają chyba taki sensor.

Proszę o pomoc i kilka słów z jakiego powodu ta myszka a nie inna

Dziękuje bardzo i pozdrawiam

Mam w domu 2 myszki bezprzewodowe Logitecha z “niewidzialnym laserem”… nie te z najwyższej półki… ale jednak już bym więcej nie zdecydował się na Logitecha, po paru dniach od zakupu baterii… potrafią się “zacinać” jakby baterie były wyczerpane, później jest spokój i znowu zaczynają świrować i tak w kółko… także Logitecha odradzam. Wiem że bardzo dobrą opinią wśród graczy FPP cieszą się myszki RAZER’a: http://store.razerzone.com/store/razeru … D.35208800 także możesz śmiało wziąć pod uwagę przy zakupie

Razer odpada ponieważ dużo jest opinii że ma nieprecyzyjny sensor

@SubZero - nie wiem, gdzie to wyczytałeś, ale ja mam Razera, kumple też mają i jest bardzo w porządku myszą. A pytanko jeszcze - czemu aż tak zależy Ci na tym sensorze?

Ja z tych myszy wybrałbym Roccata. Jest dobrą myszą, ten Logitech ma według mnie za dużo przycisków, żeby wszystko ogarnąć, a i tak wątpię w to, że będziesz wszystkich używał :stuck_out_tongue: O Xai nie słyszałem nic, ani też nie używałem, więc się nie wypowiem :wink:

Wbrew opiniom zdecydowałem się na Razer Imperator i śmiem twierdzić że jest wyśmienita co najważniejsze wygodna i precyzyjna! Owszem występuje tzw. problem z “osią z”, ale czy myszka służy do podnoszenia? Mi to nie przeszkadza, mysz stale jest na podkładce i nawet nie zwracam na problem występujący z osią. Polega to na tym że kiedy mysz zostanie podniesiona pionowo w górę kursor przesunie się lekko w prawy dolny róg. To wina sensora Philipsa a nie myszy. Jeśli chodzi o mnie z myszy jestem bardzo zadowolony bo zarówno ładna, ergonomiczna i precyzyjna. Tyle mogę powiedzieć.

Już nie pamiętam ale na kilku forach internetowych spotkałem się z opinią którą napisał kolega pasozyt że sensor Philipsa bywa problematyczny a Avago jest jednym z lepszych jeśli nie najlepszym sensorem na rynku.

Co do logitech to te dodatkowe klawisze za bardzo mnie nie interesują więc przeszkadzać mi nie będą :wink: