Która nokia N95 czy N95 8GB?

Wita. Czym się różni i co powiecie o tych dwóch nokiach. Chcę sobie kupić telefon ale nie wiem który. Proszę zwłaszcza o opinie na temat telefonu i różnice bądź wady.

8GB

Rusz trochę głową, bo odpowiedź znajdziesz w samych nazwach telefonu. Poza pamięcią niczym się nie różni.

N95 8GB? ma pamięć 8GB a nokia N95 ma …yyy… pewnie trochę mnniej :roll:

Zadna. Obydwie maja duzo wad

zamiast ruszać głową to poruszaj troche myszą i zrób porównanie to zobaczysz że różnica polega nie tylko w ilosci pamięci a również w desingu (całkiem inny układ klawiszy funkcyjnych miedzy innymi różnicami) pozatym sam od siebie moge dodać że “zwykła” n95 to wielki niestabilny niewypał , czego nie moge powiedzieć o n95 8gb, pozatym 8gb ma większy ekran o 0,2 cala czyli aż o 0,5cm po przekątnej , większa bateria , brak slotu na karty pamięci (bo po co jak 8gb w zupełnosci wystarczy)

8gb ma więcej ramu jakby co :wink: ma 128mb a zwykła ma 64mb…

Pawcio1978 , taaa… bo co może mają symbiana? to nie wada a duża zaleta… nie znasz się to się nie wypowiadaj… założę się że masz SE albo inny słaby fon…

z biedy można kupić n95 ale jak masz więcej kasy to bierz n95 8gb… warto zastanowić się nad n82… to n95 tylko bez slidera :wink:

8 GB jak najbardziej. Nowsza ,lepszy układ klawiszy (subiektywnie).

wez lepiej n82 super fon :smiley: a jak chcesz n95 to wez zwykla dokupiszsobie karte 8gb i po sprawie pozatem tansza jest i ta karte bedziesz mogl wlozyc do czytnika a z wewnetrzna jest tak ze kopiowanie tylko przez kabel,bluetoth lub irde

Ja bym brał albo N82 lub N95 8GB

Ale raczej N95 8GB

Mój kumpel go ma i jest fajny, a co do opiń do TELEPOLIS.PL

do n82 wchodzą karty SDHC więc nawet 32GB pójdzie :wink: ale 16GB można wsadzić i już jest lepsza niż n95 8gb…

wadą n82 jest wyświetlacz bo jest mniejszy od n95…

N95 8gb, bo jest zdecydowanie ładniejsza.

Dlaczego nikt nie wspomniał o tym, że największą różnicą jest cena? NOWA N95 kosztuje około 1400zł, a 8gb 2000zł. :?:

n95 8gb jest trochę szybsza ma większy ekran i filmy płynniej chodzą jak się wgra divix palyera

jest takie coś na s60v3? ale najlepszy i tak jest coreplayer… lepszy od smart movie :wink: bo się filmy nie tną :wink:

no jest tu też się nie tną ale na n95 jest więcej fps

tu sobie poszukaj N95 ale innej marki :stuck_out_tongue: Nie NOKIA tylko np NOKLA lub CECT :smiley:

http://www.allegro.pl/170_inne_marki.ht … text&buy=1

też to widziałem na allegro jeszcze są aphony i tym podobne perełki :stuck_out_tongue:

hehe ciekawe czy są to “dobre” chociaż w miarę telefony :stuck_out_tongue: np no name N95 vs. Nokia N95 :slight_smile:

no name mają często aparaty VGA najniższej jakości na świecie i soft rozciąga to na 3.2mpx… :stuck_out_tongue:

a z resztą jak się popsuje to masz fon do śmieci bo żaden serwis telefonowy nie naprawia chińskich zabawek…

nokie n95 bez 8gb bo ta 8gb nie ma wejścia kart a nokia n95 ma i można włożyć karty do nawet 32gb SDHC mój kolega ma i mu dobrze chodzi