Którą płytę? Asrock P67 vs ASUS P8P67-M

Którą płytę? Asrock P67 vs ASUS P8P67-M

http://www.proline.pl/?porownaj=ASROCK+P67+E4+B3&porownaj=ASUS+P8P67-M+PRO+R3

Zastanawiam się nad tymi dwoma i kompletnie nie wiem, która?

Platforma to i5-2500k, gtx570, dysk ssd.

Asrock gł ze względu na rozmiar ATX, zawsze jest parę slotów do kart np muzycznej, tv.

Ja bym nie polecał ci żadnej płyty firmy AsRock jest to firma, do której nie mam zaufania. Ich produkty są słabej jakości.

Zdecydowanie wybrałbym Asusa mimo, że jest w standardzie mATX spójrz jaka ja mam konfigurację i jakoś na mATX nie narzekam wszystko jest ok :slight_smile:

Także ja zdecydowanie Ci polecam Asusa ew. jeśli byś chciał to można coś innego znaleźć pewnie się coś znajdzie w takiej cenie w standardzie ATX ale nie wiem czy rozważałeś jakiś inny sprzęt.

Masz kolego dane sprzed 6-7 lat. Bądź łaskaw nie wypowiadać się w tematach o których nie masz pojęcia. Do tego akurat ten konkretny model (AsRock P67 Extreme4) zbiera same bardzo dobre opinie w testach, poczytaj.

Przymierzam się również do kupna między innymi płyty głównej i moja decyzja padła na Asrocka. W tej cenie nic lepszego nie znalazłem.

A o tej nie myślałes? Klik Czy wchodzą tylko w grę te co podałes? No i jaka dokładnie kwota jest przeznaczona na zakup?