Którą płytę? Asrock P67 vs ASUS P8P67-M

(werbena0@onet.pl) #1

Którą płytę? Asrock P67 vs ASUS P8P67-M

Zastanawiam się nad tymi dwoma i kompletnie nie wiem, która?

Platforma to i5-2500k, gtx570, dysk ssd.

(Michal Kolatek) #2

Asrock gł ze względu na rozmiar ATX, zawsze jest parę slotów do kart np muzycznej, tv.

(Courtisjackson) #3

Ja bym nie polecał ci żadnej płyty firmy AsRock jest to firma, do której nie mam zaufania. Ich produkty są słabej jakości.

Zdecydowanie wybrałbym Asusa mimo, że jest w standardzie mATX spójrz jaka ja mam konfigurację i jakoś na mATX nie narzekam wszystko jest ok :slight_smile:

Także ja zdecydowanie Ci polecam Asusa ew. jeśli byś chciał to można coś innego znaleźć pewnie się coś znajdzie w takiej cenie w standardzie ATX ale nie wiem czy rozważałeś jakiś inny sprzęt.

(freedom) #4

Masz kolego dane sprzed 6-7 lat. Bądź łaskaw nie wypowiadać się w tematach o których nie masz pojęcia. Do tego akurat ten konkretny model (AsRock P67 Extreme4) zbiera same bardzo dobre opinie w testach, poczytaj.

(Denis Burnos) #5

Przymierzam się również do kupna między innymi płyty głównej i moja decyzja padła na Asrocka. W tej cenie nic lepszego nie znalazłem.

(B80219) #6

A o tej nie myślałes? Klik Czy wchodzą tylko w grę te co podałes? No i jaka dokładnie kwota jest przeznaczona na zakup?