Którą płytę główną wybrać?

Witam!

Mam problem z wyborem płyty głównej! Ceny nie muszę podawać ponieważ juz są płyty wybrane na które mnie stać, w ankiecie! Proszę o uzasadnienie wyboru! Proszę dodawać głosy do ankiety! Będzie łatwiej później mi wybrać, a komentarze i tak wszystkie przeczytam! I czy te płyty obsługują dual, ponieważ mam zamiar kupić 2x512MB RAM.

Pozdrawiam Neon1992

DFI! Do podkręcania najlepsza! Zero problemów! W tym przypadku płyty nie obsługują duala. Ponieważ kontroler pamięci jest w procesorze. I to wlasnie on obsługuje Duala.

Załużmy że nie będę podkręcał!

No to bierz, którąkolwiek.

DFI i tak jest najlepsza pod AMD.

To wybierz najtańszą na żadnej sie nie powinieneś zawieść :smiley: I kasy Ci troche zostanie na co innego :twisted:

Ja bym na Twoim miejscu brał bym Asus A8N-E nForce4 Ultra. Płyta jest bardzo dobra. Ma bardzo dużo zalet m.in ma 4 kontrolery ATA II, dwa kontrolery ATA/133, może obsługiwać aż 4 kości pamięci, maksylamna wielkośc pamięci to 4096 MB, ma dosyć szybką megagistralę FSB (400MHz). Ogólnie dobra płyta. Do komputera wykorzystywanego do gier itp powinna być dobra, i cena przystępna :wink:

adam9870 DFI http://www.apollo.pl/?mod=store&cmd=show_detail&id=17948 też ma to:

więc co? :x

oczywiście, zresztą wszystkie te płytki oparte są na tym samym chipie :slight_smile: i wydajność “zazwyczaj” taka sama(błędy pomiarowe)

Ja też tak mówiłem :twisted: :mrgreen:

:stuck_out_tongue: :twisted:

Proszę o więcej propozycji!

Neon1992 człowieku a nad czym tu debatować? :x

jeżeli płyta ma tylko być i nic z nią się nie będzie robiło to KAŻDA będzie dobra :!:

Po to napisałem ten temat na forum żeby się dowiedzieć która jest lepszej marki!? :stuck_out_tongue: :twisted:

hehe nie można było tak od razu, któraś z “A” na początku :stuck_out_tongue:

wiem asus :stuck_out_tongue:

W tym temacie od początku chodzi o markę która z tych płyt jest najlepsza!

Najlepszą marką jest DFI. To chyba nie ulega wątpliwości.

do kręcenia to się zgodzę, a co do reszty to już … :wink:

No jakoś sie nie spotkałem z problemami na tej płycie. :roll:

Zansz lepszą z tych podanych :roll:

Z drugiej strony jak nie bedziesz kręcić weź najtańszą i kup więcej ramu lepsza grafike., lub coś w tym stylu…