Która siec komórkowa na pre=paid,najlepsza,i najtańsza?

tak jak w temacie.

pytam bo do 9- tego miesiąca tego /lipca/ mam ważną kartę a nie chcę przedłuzać,dlatego ze mam w sieci heyah,i z nimi nie chce …bo ściemniają :mrgreen: hmm myśle na play,za 9zl starterek :roll:

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 17:55

ściemniają już 3 miechy że klub heyah powstanie,a jak robią promocje to po kieszeni oczywiście klijenta,bo chcąc jakąś promocje aktywować,to trzeba np;za 50zl najpierw załadować konto albo coś podobnego do innych promocji=ehhh

a w innych sieciach jak jest? która polecacie ,uwaga tak jak w temacie;chodzi mi o karte pre-paird

We wszystkich sieciach są jakieś sztuczki…

Ja ze swojej strony polecam Simplusa +) :wink:

No jasne że w innych sieciach też tak jest. Nie ma nic za darmo.

A co do tego która oferta jest najlepsza to sam musisz zdecydoawać która najbardziej akurat Tobie przypasuje. Wejdź na stronke wszyskich operatorów i sobie porównaj. Jeden daje to drógi tamto a trzeci jeszcze co innego, w tej to tasze a w tamtej tamto. Jednemu taka oferta spasuje a innemu inna. Sam musisz wybrać. I pamiętaj że w każdej promocji jest haczyk więc dobrze przeczytaj regulamin zanim sie w coś władujesz zeby potem nie było:P

Jednak tak po głębszych przemyśleniach tez poleciłbym simplusa. Ale decyzja należy do Ciebie. Przeanalizuj sobie cenniki i regulaminy wszystkich promocji i tyle;)

sprawdź też w jakich sieciach są twoi znajomi… połaczenia między tymi sieciami są dużo tańsze, jest też wiele promocji wewnątrz sieciowych…

Ja mam od 3 lat Orange i jestem bardzo zadowolony… smsy za grosza w sieci 15 gr za minute rozmowy bardzo mi odpowiada…

obecnie w plusie sie chwali.

Osobiscie posiadam w orange i musze przyznac ze nie ma z nimi zadnych problemów,a jestem u nich 6 lat

ja mialem 2 lata simplusa teraz od 4 lat mam na abonament w plusie i nie mam problemow zadnych wiec polecam plusa

Zdecydowanie Plus. Nie wiem jak karta, ale mam u nich abonament i jestem zadowolony.

Ja mam Era Nowy Komfort na półtora roku. Abonament 35 zł na miesiąc :wink:

Ostatnio spodobało mi się nowe Orange GO :slight_smile: Tam cena połączeń i smsów zależy od wartości ostatniego doładowania. Ze względu na to, że ja zawsze doładowuję pięćdziesiątką i większość osób mam w orange to mi się opłaca :slight_smile: Zastanowię się czy nie lepiej doładowywać setką dwa razy rzadziej.

c1dc6ff625ae9838.jpg

Nudzilem się ostatnio w wakacje i zrobiłem małe porównanie prepaidów w Excelu, dajcie znać jak się podoba, co zmienić i czy uaktualniać…

Do pobrania na stronce http://www.ktorasiecnajtansza.prv.pl :wink:

Pozdrawiam

Dołączę się do opinii o Orange :wink: Mimo że najtaniej jest w pakietach które niestety trzeba kupić i to w sumie jedyne utrudnienie. W sieci jestem od 7 lat (jeszcze za czasów Idei) i polecam.

  1. W jakiej sieci masz najwięcej osób? Bo własciwie pakiety są kierowane wewnatrz sieci, oprocz play, bo tam pakiet 1000sms za 10zł jest do wszytskich sieci.

  2. Duzo piszesz czy wiecej smsujesz?

kilka lat w orange. polecam, bo żadnych problemów. warto sprawdzić do jakich sieci najczęściej dzwonisz, wysyłasz smsy i wśród tych wybierać z tego względu, że zawsze do własnej sieci są pakiety obniżające koszty

Co?? :o :o

Ja od kilku lat posiadam Orange(miałem jak jeszcze była Idea) - oczywiście polecam, ale zastanawiam się na migrację do WP Mobi, bo z tego co widać to warto.

A Ty dobrze przyjrzałeś się w ofercie WPmobi?:expressionless:

Najtańsza ? oczywiście Plus GSM