Ktora vista

Ktora viste wybrac jak juz bede kupowal 64\32 bit ,procek obsluguje 64.

Jak juz cos, to radze Ci 32 bitowa, na 64 bitowej sa duze problemy ze sterownikami.

dokładnie, a praktycznie nie masz żadnych korzyści z 64bitów narazie

Korzyści są - np. jak ktoś zajmuje się filmami (kompresja/tworzenie), grafiką 3D. Do niektórych gier też są patche na system 64-bitowy. Poza tym system trochę szybciej pracuje.

Jedyne problemy są z marnym wsparciem sterowników…

W xp wiemy jak jest z 64, viscie tez pewnie bedzie nie za dobrze .

Różnica pomiędzy “pewnie bedzie”, “będzie” a “nie będzie” jest ogromna więc proszę wstrzymać się z komentarzami do czasu aż sam tego nie sprawdzisz na własnej skórze.

Porównanie Windows XP x32 do Windows XP x64 w porównaniu do porównania Windows Vista x32 do Windows Vista x65 ma się tak jak porównanie “wychodka” do Empire State Building.

Vista x64 ma DRM 8)

x32 także :lol: :stuck_out_tongue:

ps. Wydaje mi się że chodziło ci o PatchGuarg (nie można zainstalować niepodpisanych sterowników oraz zabroniony dostęp do jądra z poziomu API) :lol:

Źródło: dobreprogramy

To patchGuard jest własnie w obu wersjach :smiley:

Nie prawda - PatchGuard jest w wersji tylko 64 bitowej !!

http://blogs.msdn.com/windowsvistasecurity/archive/2006/08/11/695993.aspx

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15n=5201

Cytat:

Kilka razy pisaliśmy (ostatnio w środę) o słynnej już funkcji PatchGuard zabezpieczającej jądro 64-bitowego systemu Windows Vista przed ingerencją zewnętrznych aplikacji.

A DRM jest w obu… Nie sugeruj się niesugestywnym artykułem w którym nie pisze że DRM nie ma w wersji 32 bitowe. A że akurat łamał w 64-bit - no cóż.

ps. Radzę nie wypowiadać się na temat czegoś czego nie jesteś w 100% pewny…


Nie wiem co wam przeszkadza tak ten DRM - nasłuchaliście się linuxiarzy i tera sie boicie diabła DRM.

O ile nie ssacie plików zabezpieczonych DRM to nie ma sie o co martwić…

:stuck_out_tongue: ty pierwszy.Bo nie mam zamiaru kupowac 64 i okaze sie jak z xp bendzie.

jakoś nie zaobserwowałem, żeby DRM było w Viście x56:D

A ja owszem:

172331Przechwytywanie.JPG

czego spodziewałeś sie ??? Potężnego ekranu z napisem DRM ??

jak już wspomniałem wcześniej - nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia i nie wprowadzaj ludzi w błąd…

haha nie no to luz :smiley: