Którą w końcu wybrać konsolę nowej generacji?

Witam,

ponieważ problem jest nadal nierozwiązany pragnę zapytać Was, posiadaczy owych konsol o wypowiedzenie się (najlepiej krytyczne) na ich temat. Sam teraz jestem na kupnie konsoli i bardzo się łamię, ale chyba jednak zdecyduje się na XBOX ONE , ze względu na siostrę, która lubi tańczyć i mnie zakochanego w Forzy gracza. Tylko czy na prawdę będę zadowolony? Czy Playstation 4 nie jest w stanie zaoferować mi więcej?

Od konsoli wymagam:

  • cichej pracy,

  • wygodnego kontrolera,

  • wydajności w grach,

  • szybkiego menu i dostępu do różnych funkcji,

  • dużej ilości frajdy i różnorodności w grze, a także poza nią,

  • dodatkowych funkcji związanych z przeglądaniem internetu (bez abonamentów typu Gold itp.),

  • ładnego wyglądu na półce (kwestia indywidualna, dla mnie zdecydowanie XONE).

Serdecznie pozdrawiam,

Jan

Obie konsole mają dodatkowo abonamenty

dualshock 4 jak dla mnie  jest ładniejszy ma więcej funkcji  ( czujniki ruchu - czujnik Light Bar umożliwiający konsoli wykrywanie położenia pada

 , Panel dotykowy , wbudowany głośnik , wejście słuchawkowe - mini jack ,Pasek świetlny ),  i lepiej mi się go obsługuje od xBox One 

 


 

 

xbox-one-vs-ps4-970-80.jpg

 

maxresdefault.jpg
 

wygląd Ps4 ( mniejsze zgrabniejsze no i ładniejszy )

wydajność lepsza Ps4 ( Gry Full HD , 3D )

funkcje ( no tu raczej xBox One)

 

przejdź się np: Media Markt , Saturn , Euro Agd i pobaw się konsolami i sam zdecyduj :slight_smile: ja zdecydowałem Ps4 ale to twój wybór