Która wersja Nero jest najlepsza?

Mam takie właśnie pytanie . Którą wersje nero byście mi polecili ?

najbardziej udana, najmniej zasobożerna to Nero 6.6.0.18 bodajże.

Złączono Posta : 04.10.2007 (Czw) 14:48

a ja używam Nero 5.5 i nie mam problemów :wink:

potwierdzam, doinstlauj tylko do niej nero mega plugin pack

damian XXX weź jak radzą koledzy 6. Ja na niej lece już kilka lat i jest świetna. Nero 7, zasobożerna i słaba. Poza tym 7 instaluje z sobą mase syfu (różne toolbary etc.)

ja używam Nero 8 i mi wszystko ładnie chodzi. Trial : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=114&id=2402

Wg. mnie i wg. więkoszości , najlepsze jest NERO 6 , argumenty zostały podane wyżej ^^

a właśnie ja też używam nero 6 i jestem zadowolony, czasem używam alcohol 52% (do zrobienia obrazu dysku)

a jak wygląda sprawa jeśli mam oryginał nero 6 to mogę jakoś przejść lub update zrobić do nowszej wersji ??

nero6

Nero7 tylko trzeba wiedzieć co się instaluje! Wystarczy Burning Rom i wale editor to aplikacje z których najczęściej korzystam ;] Nero6 po prostu wychodzi dla mnie z obiegu, niedługo przetestuję najnowsze Nero8 (w pełnej wersji to napisze jak czy się spodobało funkcjonalność; intuicyjny IF i działanie :wink: Mam niestety teraz już 2GB ramu ale przy 512MB i Nortonie IS 07 pięknie chodziła.

Weź nero 6 nie zajmuje dużo a spełnia podobne funkcje do 7

Nero 7.9.6.0 Lite jeśli ktoś szuka Nero pod Viste, pod starsze systemy to Nero 6.6.1.15a (ostatnia oficjalna wersja wydana przez Nero)