Która wersja Nero z serii 7 jest najnowsza?

Witam was serdecznie, otuż chciałem sie was zapytać która wersja nero jest najnowsza oczywiście z serii 7 prosze podac dokładną wersję oile to nie problem bardzo mi zależy.

2 pytanko. Wiem że niektórzy z was są zwolennikami wolnego oprogramowania tu też OpenOffice sie kłania ale sieli mielibyście wybierać między Office 2003 a Officem 2007 którego byście wybrali?

No i ostatnie 3 pytanko. Zapewne większość z was wie że istnieją takie programy jak PORTABLE program (thinstall sie kłania) programy te są zawsze przerabiane na nieinstalacyjne i są zazwyczaj w 1 pliku wykonywalnym EXE. A dokładnie chodzi mi oto czy jak zrobie taki program portable pod systemem Windows XP czy będzie on chodził wtedy bod Windowsem Vista ? prosze użytkowników visty o wpisanie w google “programy portable” pobranie jednego czy dwóch programu np. winampa albo irfanviewa i przetestowanie czy chodzi pod vistą czy też nie będe naprawde bardzo wdzięczny.

Z poważaniem Andrzej, życzę miłego wieczoru pa.

Ja bym wybrał office 2003 ponieważ jest wydajniejsze niż office 2007, ma mniejsze wymagania i jak dla mnie bardziej intuicyjny panel.

zdecydowanie 2007

bardziej przyszłościowy i moim zdaniem nieco lepszy od poprzednika

1)

Version

7.10.1.0

(jeśli sie nie mylę)

2)

Dla mnie jest oczywiste office 2007…

dlaczego ?

“Nie cofajmy sie w czasie” …

:o

Może jakieś przykłady :?

Wielkie dzięki temat do zamknięcia :wink:

Czytaj: Jak masz stary komputer to po prostu 2003 jest szybszy od 2007 znowu CZYTAJ: lepiej działa. :smiley:

JoeMix czytaj:

szybkość

wydajność

źródło PWN

Sie mi wydaje że pomyliłeś pojęcia bo inspektor1 nic nie pisał o stanie swojego komputera czy ma “stary” czy “nowy”…(odpowiadamy na temat nie… ) :stuck_out_tongue:

BTW- Czytaj ze szczególną uwagą punkt 2.

Widać nie zaskoczyłeś chyba mojego żartu: Kolega napisał że Office 2003 jest wydajniejszy niż 2007 a mnie chodziło po prostu o to że kolega pewnie przetestował obydwa programy i zwyczajnie Office 2003 chodzi mu lepiej.

mógłbyś zacytować ten swój żart ??

wciąż czekam na “dowody”

pewnie :hmmm:

Pewność siebie ,zazwyczaj przeradza sie w zarozumiałość …

BTW-czytajmy ze zrozumieniem…

Już tłumacze :frowning:

ja bym wybrał office 2003 ponieważ jest wydajniejsze niż office 2007” - czyli rozum to jako (interpretuj sobie): “Jak masz stary komputer to po prostu 2003 jest szybszy od 2007” (co jest prawdą) a to z kolei interpretuj jako “Lepiej działa.” co też jest prawdą gdyż starsze programy na słabych kompach zazwyczaj pracują lepiej (nie wydajniej, po prosu lepiej, mniej się zacinają, płynniej chodzą po prostu lepiej szybciej, płynniej) niż nowsze wersje.

No na starszym komputerze nawet 6 letnim office 2003 (wykluczając PP) będzie śmigał ;] a 2007 to raczej nie. office 2007 potrafił mi przymulić nawet na komputerach klasy P4 :stuck_out_tongue:

Dziękuje wam serdecznie za odpowiedzi co do Offica to mi głownie chodziło o to czy w office 2007 zrobie cos równie szybko niż w office 2003 czy też wolniej co do komputera sie niemartwi bo spokojnie chodzi mi Vista i mam wszystko powłanczane mnie głownie się rozchodzi o precyzje w tworzeniu różnych zaawansowanych dokumentów w któych skład chodzą obliczenia, tabele, tabulatory i wiele innych ale dzieki w rozwiązaniu problemu :wink: uważam temat za zakończony pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :slight_smile: pa

Sądzę ze zrobisz szybciej, tylko że po prostu Office 2003 już znasz, a w 2007 jest trochę rzeczy trochę inaczej - trzeba się przyzwyczaić… mnie na początku było ciężko, teraz jak gdzieś siedzę gdzie jest 2003 lub 2000 to mi niektórych rzeczy brakuje.

więc jednak wolisz office 2007 :clever:

wg. mnie jest nowszy ładniejszy ,więcej funkcji no i aż tak “wymagający” sprzętowo to nie jest :stuck_out_tongue:

Ja również dziękuje w tym temacie :smiley:

To nie moje słowa :smiley: ja to tylko cytował potem z tego kawałka:

Kolega chciał jakichś dowodów więc sobie zażartowałem że trzeba to rozumieć w sposób taki że Office 2003 lepiej działa na starszym sprzęcie, choć nikt tego nie powiedział - to była moja opinia, propozycja interpretacji zwrotu “2003 bardziej wydajniejszy niż 2007” :smiley: i dyskusja się rozkręciła :smiley:

PS. Tak wolę Office 2007, choć uważam że jest za drogi, a w promocji za 200pln brakuje w pakiecie Outlooka…