Która wersja Windows najlepsza?

hmmm a gdzie windows 3.11 to była rewolucja więc i on powinien tu być nieprawdaż ??

Jak na razie to najbardziej jednak dopracowany jest XP. Viście do dobrego systemu jeszcze trochę daleko. Jak na dzisiejsze czasy trochę za duże wymagania. Prawdopodobnie za rok będę miał nowy komputer :mrgreen: , to wtedy będzie Vista SP1, wtedy będę już śmigał na niej :-).

Zależy do czego ?

Bo do wbicia gwoździa - żadna :stuck_out_tongue:

Vista

dla mnie vista ponieważ system niezwalnia wraz z czasem mijającym od instalki, interfejs AERO podoba mi się w przeciwieństwie do luny z xp…

poza tym vista ma wiele przydatnych narzędzi i dzięki temu nie musze instalować setek programów żeby móc rozpocząć prace z systemem…

Zagłosowałem na XP

:mrgreen:

serwer 2003

Jak dla mnie zdecydowanie XP

Jak ktoś odda głoś na Windows Millenium to chyba się zleję ze śmiechu… :mrgreen:

Narazie nikt na ME… :)Ja na Xp, używam go już długo i nie mam z nim problemów.

Zdecydowanie XP, mam Viste na laptopie i … szajs !!

oczywiscie, że xp… 2000 też jest dobry.

systemy z lini 9x są poprostu niestabilne i mniej bezpieczne, niż te oparte na jądrze NT.

Xp !!

panowie ( i Panie)…

Odpowiedzi niemal emocjonalne…

Na dzień dzisiejszy najlepszym systemem jest XP PRO SP2…Ale jego dni są policzone.

VISTA - choć tak krytykowana - to właśnie większość z NAS-WAS za dwa tezy lat ( gdy MS - wprowadzi koleine sp1, sp2, sp3, sp4, etc ) do VISTY - to większość będzie przechodzsiła na VISTĘ

Przypomnijcie sobbie lata 2002 - 2004 - większość z WAS także “psy wieszała” na XP-ku. Doszły poprawki i auaktualnienia - i teraz jest XP chwalony.

Oczywiście nie ma systemu operacyjnego DOSKONAŁEGO. I nigdy nie będzie. Tak samojak nigdy nie będzie samochodu doskonałego, dobu doskonałego, kobiet idealnych, itd…

Ale podsumowując

  • do dobrych mocnych komputerów - XP PRO SP2 z nieuchronna persektywą "przejścia " na Vistę za okolo 1-1,5 roku.

  • do srednich komputerów - Win 2000 SP4

  • do starszych maszyn 98 SE + dodatki

Pozdrawiam

Windows XP wersja z service pack 2 jest najlepszy! !!