Która wersja Windows najlepsza?

Która wersja systemu Windows okazała się dla was najlepsza ? Vista, Millennium a może 95 ? Czekam na wasze odpowiedzi.

Xp zdecydowanie :slight_smile: Zrób ankietę

XP na 100%

Jeszcze zanim wyszła Vista to już się nią podniecałem, oglądałem w necie każdy screen z wersji beta itp, a kiedy wyszła i sam u siebie zainstalowałem…

Z “Visto-entuzjasty” stałem sie “Visto-sceptykiem” :wink:

Dla mnie najlepszy jest stary, kochany XP :smiley:

OMFG oszalałeś?? !!

Millennium to największa wpadka M$ !!

Ten system był niestabilny, nie kompaityblny i w ogóle do Viśmaka podobny!

Chociaż Vista sie poprawia a ME jaki był taki i został.

Zagłosowałbym na XP.

Jest stabilny i w ogóle 98% programów jest z nim kompaityblna :stuck_out_tongue_winking_eye:

Do czego najlepsza ??

Porównywanie systemów które dzieli przepaść w dziedzinie postępu komputeryzacji jest pozbawione najmniejszego sensu :!: :!: :!:

BTW jak ci się nudzi to polecam spacer

Nie chodzi mi o konkretną rzecz tylko ogólnie. Na jakiej wersji ci się najlepiej pracowało, która była najstabilniejsza itd.

oczywiście, że XP, jest stabilny o łatwy w obsłudze

Vista i Millennium to największy kwach jaki wyprodukował microsoft. Ja bym jak już postawiał na 95 i XP.

hehe 10 głosów i 0 na viste xD

Według mnie jak na razie windows XP ponieważ vista ma duże wymagania i aby komfortowo grać w wymagające gry to trzeba mieć ze 2GB ramu a na XP 1GB lub 1.5GB ramu wystarczy. no ale kiedyś wszyscy na viste się przesiądą bo tylko ona DX 10.

PS Był już taki temat…

Jesli chodzie o kompatybilnosc to XP jeszcze najlepszy ,ale to sie niedlugo zmieni, to samo o Xp teraz mowili kiedys o 98, ze niezastapiony etc…

Mam Viste od miesiaca i dziala na nim kazdy program, ktory mialem pod Xp, jedynie 1na gra choc nowa =Down of Magic= nie chce sie zainstalowac bo nie jest pod Viste.

Jesli chodzi o nowinki techniczne i efektywnosc graficzna w grach to przy kupnie nowej maszyny polecam jednak Viste HP. Jest coraz lepsza jak osoba powyzej napisala. Na dobrym komputerze zachowuje stabilnosc jak i XP na starszym sprzecie. Wybor nalezy do Ciebie co wybierzesz. Btw ja na ten sposob mam Viste na notebooku a Xp na pc-cie. Jak cos nie dziala na jednym to zawsze zadziala na drugim :wink:

nie zagłosował bym żADEN Z TYCH SYSTEMóW OPERACYJNUCH BO NADAJą SIę TYLKO DO FORAMATOWANIA

Jeśli już to 98

NAJLEPSZE TO LINUX ,MAC I STARA AMIGA

Zagłosowałem jednak na 98.

Bardzo małe wymagania sprzętowe;

Dużo programów i gier;

Bardzo duża stabilność.

Czego chcieć więcej ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Trudno powiedzieć, bo jeszcze nie miałem styczności z Vistą, więc wybrałem XP bo to sprawdzony produkt.

Ja wybrałem XP, bo z Vistą jeszcze nie miałem stycznośći, tak samo jak kolega u góry :slight_smile:

98

akurat ze stabilnością to lepiej w xp niż 98

Wybrałem Vista :slight_smile:

w2k !!

Ale w2k był super :smiley: Wspominam z łezką w oku :frowning: :frowning: :frowning:

Teraz oczywiście należy stawiać na win XP SP2 32 lub 64 bit

No może za 2 lata Vista coś pokaże ale póki co WIN XP SP2 no i jak wyjdzie to może z SP3

Moim zdaniem to najlepszy jest WinXP SP2.

Używam go dosyć długo, na takiej maszynie jak moja(mocarz to to nie jest :x) chodzi idealnie, czasami tylko trzeba poczekać, ale to już mniejsza z tym ;]

98 też bardzo udany, ale jednak to jest system dla koneserów.

Na obecną chwilę z czystym sumieniem mogę polecić XP ;]

vista - 0 problemów, wszystkie programy chodzą