Którą wybrać kartę dźwiękową Creative?

Witam!

Dzisiaj postanowiłem, że jednak zakupię coś dobrego… Coś, co da mi maksymalną przyjemność z gry, filmów itp. Przy komputerze spędzam 3/4 swojego czasu w dniu, więc potrzebuję czegoś nie tylko do gier, ale do ‘wszystkiego’.

Zastanawiałem się nad CREATIVE SB X-Fi TITANIUM FATALITY CHAMPION SERIES , a CREATIVE SB X-Fi TITANIUM FATALITY PROFESSIONAL SERIES. Czy są jakieś znaczące różnice między tymi dwiema kartami (prócz 150zł w cenie)? Opłaca się zakupić takową? Chodzi głównie o idealną jakość dzwięku, oraz o świetne pozycjonowanie (gry FPS)…

Pozdrawiam!

Od siebie mogę Ci polecić Asus Xonar DX - zapłacisz trochę więcej, ale wrażenia dźwiękowe niesamowite. :smiley: Jakość dźwięku zależy oczywiście też od tego na czym odtwarzasz.

Edit. Ehh, sory nie wyspałem się dzisiaj i nie przeczytałem uważnie… No ale i tak polecam Xonara, nie przekonują mnie jakoś te Fatality… :smiley: W podobnej cenie masz np ASUS Xonar D2X.

Słyszałem, że Asusy, są dobre do muzyki, ale kiepsko pozycjonują muzykę w grach… Więc raczej odpadają :slight_smile:

A Fatality pewnie lepiej spisuje się w grach… Musisz zastanowić się na czym najbardziej Ci zależy. Ja osobiście posiadam kartę Asus Xonar Dx i w połączeniu ze słuchawkami Sennheiser 555 efekt jest bardzo dobry i karta sprawdza się we wszystkim.(filmy, muzyka, gry) Poczytaj opinie i recenzje w internecie i wybierz co Ci odpowiada. :slight_smile:

Pozdrawiam.

Najbardziej mi na grach zależy :wink:

Sam posiadam Sennheiser 380hd i chciałbym kartę, aby wyciągnęła całą moc ze słuchawek i odwrotnie :slight_smile:

Co prawda muzyką też nie gardzę…

Choć pytanie brzmi: Czym te 2 karty się różnią (podane w temacie) :stuck_out_tongue:

Zwyczajne lenistwo… #-o Wystarczyło wpisać w google, nazwę jednej i drugiej karty i zapoznać się z opisem… Do “Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series” jest dodana konsola X-Fi - dlatego jest droższa… Poza tym nie różnią się chyba niczym.

Baczek właśnie o to mi chodziło :wink:

Wpisywałem w google, i wlasnie dziwilem sie, ze jedna jest 200zl drozsza, a prawie identyczna jak tamta…

A jednak tak jest :stuck_out_tongue: Dzięki wielkie!

Pozdrawiam!